آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

غفور: توقع نداشتیم بازی امروز مقابل چین تایپه اینقدر سخت شود

به گزارش آریاورزش، امیر غفور در نشست خبری پس از پیروزی سه بر صفر مقابل چین تایپه گفت: توقع نداشتیم بازی امروز اینقدر سخت شود. برنامه کادر فنی این بود که از میانه های بازی، بازیکنانی که در این تورنمنت کمتر بازی کرده‌اند به میدان بروند ولی شرایط مسابقه آن طور که می خواستیم  پیش نرفت و مجبور شدیم تا پایان با همان ترکیب ابتدایی ادامه بدهیم. او ادامه داد: امیدوارم در دو روز باقی‌مانده از مسابقات هم به روند پیروزی‌های خودمان ادامه بدهیم.

غفور درباره مسابقه ایران مقابل کره جنوبی در مرحله نیمه نهایی مسابقات قهرمانی آسیا گفت: کره جنوبی مقابل ژاپن پیروز شده و تیم قدرتمندی است. شاید مردم توقع داشته باشند که ما در این مسابقات همه بازیها را سه بر صفر ببریم اما این کار سخت است. وی ادامه داد: مردم توقعی فراتر از انتظار از ما دارند و حتی میخواهند قهرمان جهان شویم. البته خیلی خوب است که کاری کرده‌ایم که انتظار مردم تا این حد بالا رفته است اما راحت نیست همان انگیزه‌ای که در بازی مقابل تیمی مثل برزیل داریم مقابل تیم‌های آسیایی هم داشته باشیم.

پشت‌خط‌زن تیم ملی ایران گفت: شاید کسی باور نمی‌کرد مقابل استرالیا شکست بخوریم اما این اتفاق افتاد. همانطور که ایران توانسته است تیم‌های بزرگی مثل برزیل و آمریکا را شکست بدهد، استرالیا هم می‌تواند ایران را مغلوب کند. چنین اتفاقاتی در ورزش عادی است. وی خاطرنشان کرد: بعد از بازی با استرالیا، ایگور کولاکوویچ حرفی زد که با آن موافقم. به نظر من هم خوب شد که اینجا به استرالیا باختیم. باید از این شکست درس بگیریم اما مطمئن باشید که در مسابقات انتخابی المپیک این اتفاق تکرار نمی‌شود و دوباره از این تیم نمی‌بازیم.

تیم ملی والیبال ایران امروز در مرحله یک چهارم نهایی مسابقات قهرمانی آسیا با نتیجه سه بر صفر مقابل چین تایپه به پیروزی رسید.

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد