آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

کولاکویچ در نشست خبری پس از برد مقابل چین: با تمرکز بیشتری بازی کردیم

فکر می کنم چین مثل سابق خوب نبود

به گزارش خبرنگار آریاورزش، ایگور کولاکویچ سرمربی تیم ملی والیبال ایران پس از پیروزی ۳ بر صفر مقابل چین در اولین بازی از مرحله یک‌چهارم نهایی قهرمانی آسیا ۲۰۱۹، در نشست خبری حاضر شد و به سؤالات خبرنگاران پاسخ گفت.

وی در ابتدای صحبت‌های خود گفت: این چهارمین بازی ما در این تورنمنت بود. پس از شکست مقابل استرالیا، به این پیروزی احتیاج داشتیم. در این بازی با تمرکز بیشتری وارد زمین شدیم، البته چین هم مثل سابق خوب بازی نکرد.

کولاکویچ در خصوص تعویض مجرد پیش از آغاز سوت بازی گفت: در مورد مجرد باید توضیحی را عرض کنم. او متأسفانه دچار مصدومیت شد، البته این مصدومیت را از دوره قبل در روسیه احساس می‌کرد. برنامه من این بود که مجرد در ترکیب اصلی تیم باشد، ولی در طول گرم کردن باز هم احساس درد کرد. در نهایت با نظر پزشک تیم تصمیم گرفتیم او امروز بازی نکند.

وی درباره درباره شکست مقابل استرالیا و تأثیر بازی‌های دوستانه با این تیم اظهار داشت: اول از همه باید بگویم که ما قدم به قدم پیش می‌رویم. فردا مقابل هند بازی داریم و بعد دیدارهای نیمه‌نهایی را خواهیم داشت. بازی دوستانه با استرالیا از این نظر بد بود که مجرد مصدوم شد. اما در هر صورت برای آماده‌سازی خود نیاز داشتیم که بازی دوستانه داشته باشیم. از طرفی به بازیکنانی مثل مجرد، اسفندیار و کریمی فرصتی بدست آوردند تا بتوانند بازی کنند.

کولاکویچ: انتظار قهرمانی داریم، اسفندیار شایستگی‌اش را داشت

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد