آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

ایران – چین / بازی سرنوشت‌ساز مقابل اژدها، برخیز ایران

به گزارش آریاورزش، تیم ملی والیبال ایران در اولین بازی خود از مرحله یک‌چهارم نهایی قهرمانی آسیا، امروز سه‌شنبه ۲۶ شهریور از ساعت ۱۸:۳۰ در سالن آزادی تهران به مصاف تیم ملی چین می‌رود.

چینی‌ها با مربیگری رائول لوزانوی آرژانتینی توانست به عنوان تیم اول گروه C به دور دوم راه پیدا کند و اکنون سودای قهرمانی در سر می‌پروراند. اژدهای چین در حال حاضر با احتساب پیروزی ۳ بر صفر مقابل هند در گروه ما صدرنشین است. استرالیا نیز با پیروزی ۳ بر یک در جایگاه دوم است. ایران و هند نیز هر کدام با یک شکست به ترتیب سوم و چهارم هستند.

این دیدار از آن جهت برای ایران حساس است که اگر نتواند در این بازی پیروز شود، احتمال صعود ایران با دو شکست بسیار ضعیف می‌شود. باید شکست مقابل استرالیا را فراموش کرد و از دو فرصت باقی مانده برای صعود به نیمه نهایی استفاده کرد.
‌‌
آخرین دیدار دو تیم ایران و چین در هفته اول لیگ والیبال ملت‌ها ۲۰۱۹ بود که ایران توانست چین را در خاک خودش ۳ بر صفر شکست دهد.

در دیگر دیدار این گروه، استرالیا و هند ساعت ۱۶ عصر در سالن فدراسیون والیبال به مصاف هم می‌روند.

رده‌بندی گروه E فعلا بصورت زیر است:

۱) چین: یک برد ۳ بر صفر

۲‌) استرالیا: یک برد ۳ بر یک

۳) ایران: یک باخت ۳ بر یک

۴) هند: یک باخت ۳ بر صفر

در گروه F نیز، کره‌جنوبی امروز ۳ بر صفر چین تایپه را شکست داد و با احتساب پیروزی ۳ بر صفر مقابل پاکستان در مرحله اول، به دومین برد خود دست یافت و فعلا در صدر قرار دارد. دیدار ژاپن و پاکستان نیز ساعت ۱۸:۳۰ در سالن فدراسیون برگزار می‌شود.

رده‌بندی گروه F فعلا بصورت زیر است:

۱) کره‌جنوبی: دو برد ۳ بر صفر

۲) ژاپن: یک برد ۳ بر یک

۳) پاکستان: یک باخت ۳ بر صفر
‌ ‌ ‌
۴) چین تایپه: دو باخت ۳ بر یک و ۳ بر صفر

دو تیم برتر از هر گروه به نیمه‌نهایی می‌روند و سپس بصورت ضربدری بازی می‌کنند. تیم پایین جدول برای مقام‌های پنجم تا هشتم بازی خواهند کرد.

بازی سرنوشت‌ساز ایران مقابل چین در قهرمانی آسیا ۲۰۱۹، برخیز ایران

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد