آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

زنگ خطر در تیم فرانسه: مصدومیت انگاپت و کلوِنو پیش از یورو ۲۰۱۹

انگاپت: باید مصدومیتم بیشتر بررسی شود

به گزارش آریاورزش، در آخرین بازی تدارکاتی تیم ملی فرانسه، دو یار کلیدی این تیم با آسیب‌دیدگی مواجه شدند تا در آستانه مسابقات یورو ۲۰۱۹، زنگ خطر در اردوی خروس‌ها به صدا در بیاید.

فرانسه در این بازی که به میزبانی پاریس برگزار شد، با نتیجه ۳ بر ۲ (۲۵-۲۰ ، ۲۹-۳۱ ، ۲۰-۲۵ ، ۲۵-۱۶ ، ۱۵-۱۲) آلمان را شکست داد. اما موضوعی که موجب نگرانی هواداران و کادر فنی تیم ملی فرانسه شد، احساس درد و ناراحتی دو دریافت‌کننده بلندزن این تیم بود.

تغو کلونو به دلیل مصدومیت عضلانی ران پا، در جریان بازی حضور نداشت و از سوی دیگر اغوین انگاپت که قرار بود به میدان برود، زمان گرم کردن در پهلوی خود احساس ناراحتی کرد. ستاره فرانسوی‌ها بلافاصله بعد از بازی تحت مداوا قرار گرفت.

او ‌در خصوص مصدومیت خود گفت: «زمان گرم کردن، با همان اسپک اول در پهلویم چیزی احساس کردم؛ برای همین اصلا ریسک نکردیم. باید بررسی‌های بیشتری انجام شود تا میزان مصدومیت و زمان بهبودی مشخص شود. موقع استراحت درد ندارم؛ اما زمان تماس با توپ و پرش، مقداری تیر می‌کشد.»

مسابقات والیبال قهرمانی اروپا ۲۰۱۹ از تاریخ ۲۱ شهریور آغاز می‌شود و فرانسه نیز یکی از چهار کشور میزبان است. باید دید این دو بازیکن در فاصله سه روز مانده به شروع مسابقات قادر خواهند بود برای فرانسه به میدان بروند یا خیر.

زنگ خطر در تیم ملی فرانسه: انگاپت مصدوم شد

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد