آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

کوبا قهرمان مسابقات والیبال نورسکا شد

تیم ملی والیبال کوبا - قهرمان

به گزارش آریاورزش، تیم ملی والیبال کوبا با پیروزی ۳ بر یک برابر آمریکا و با امتیازات ۲۵ – ۱۸ ، ۲۱ – ۲۵ ، ۲۰ – ۲۵ ، ۲۰ – ۲۵ قهرمان مسابقات نورسکا شد.

کوبا در این بازی ۱۰ امتیاز سرویس داشت، در مقابل آن آمریکا ۵ امتیاز بدست آورد. اما در خط دفاع آمریکایی‌ها با ۱۱ دفاع بهتر بودند، کوبا ۷ امتیاز از دفاع بدست آورد.

اُسنیه‌ل مرگارخو و میگوئل آنجل لوپز با ۱۵ امتیاز، بیشترین امتیاز را برای کوبا کسب کردند. روبرت‌لندی سیمون نیز ۱۴ امتیاز بدست آورد که ۴ امتیاز آن از سرویس بود. تیم ملی کوبا پیش از این به عنوان قهرمان جام قهرمانان نورسکا به مسابقات انتخابی المپیک قاره‌ای راه پیدا کرده بود. آنها در این مسابقات به دلیل مشکلات ویزایی با ۹ بازیکن شرکت کرده بودند.

کوبا قهرمان مسابقات والیبال نورسکا شد

در تیم آمریکا نیز تی‌جی دفالکو و کیلی انسینگ ۱۲ امتیاز بدست آوردند. آمریکا با تیم اصلی خود شرکت نکرده بود. آمریکا قبل از این به عنوان برنده گروه خود در رقابت‌های انتخابی المپیک که ماه پیش برگزار شد، به المپیک ۲۰۲۰ راه پیدا کرده بود.

یوسوانی پرز، سرمربی کوبا پس از قهرمانی تیمش گفت: «خیلی خوشحالم‌. ما به اینجا آمدیم تا برای قهرمانی بجنگیم، که این اتفاق هم افتاد. امروز سرویس‌های خیلی قدرتمندی داشتیم. دریافت و حمله‌های ما خیلی خوب بود. بازیکنان ما الان خیلی حرفه‌ای بازی می‌کنند. در ماه دسامبر برمی‌گردیم تا برای تورنمنت انتخابی المپیک آماده شویم.»

در بازی رده‌بندی نیز کانادا ۳ بر صفر مکزیک را شکست و به مدال برنز رسید. کانادا ، مکزیک و پورتوریکو نیز جواز حضور در مسابقات انتخابی المپیک را بدست آوردند.

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد