آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

تایلر سندر آمریکایی، فصل باشگاهی را از دست داد

به گزارش آریاورزش، با اعلام باشگاه دینامو مسکو تایلر سندر دریافت‌کننده قدرتی تیم ملی والیبال آمریکا به دلیل مصدومیت شانه ، فصل باشگاهی ۲۰۱۹ – ۲۰۲۰ را از دست داد.

باشگاه روسی دینامو مسکو با اعلام این خبر نوشت: «تایلر سندر به دلیل مصدومیت شانه قادر نیست در این فصل برای ما بازی کند. او به زودی قرار است تحت عمل سخت جراحی قرار بگیرد و بعد از آن یک دوره جدی و طولانی را برای بهبودی و فیزیوتراپی خواهد داشت تا برای المپیک ۲۰۲۰ آماده شود.»

این باشگاه با اشاره به موفقیت‌های سندر در تیم ملی آمریکا می‌گوید: «تایلر یکی از بهترین بازیکنان آمریکا است و موفقیت‌های زیادی با این تیم داشته، برای همین ما او را انتخاب کردیم و خودش هم تمایل زیادی داشت که در لیگ روسیه بازی کند. ولی به هر حال مشکلات سلامتی او اجازه نمی‌دهد که از او استفاده کنیم. فکر می‌کردیم او تیم را تقویت می‌کند و به هواداران والیبال زیبایی را ارائه می‌دهد، ولی خب نشد. باشگاه دینامو مسکو برای او آرزوی بهبودی و سلامتی می‌کند.»

لازم به ذکر است که کاپیتان ۲۷ ساله تیم ملی آمریکا در مسابقات انتخابی المپیک نیز این مصدومیت را با خود داشت و از روی نیمکت شاهد صعود تیمش به المپیک ۲۰۲۰ بود. پس از صعود به المپیک، علیرغم تمام تلاش پزشکان و سپری شدن دوره یک‌ماهه فیزیوتراپی، اما در نهایت سندر تصمیم گرفت شانه خود را عمل کند.

او پیش از این همراه با تیم ملی آمریکا به مدال طلای جام جهانی، لیگ جهانی، نقره لیگ ملت‌ها و مدال برنز المپیک ۲۰۱۶ دست یافته است.
‌وی فصل قبل برای باشگاه ساداکروزیروی برزیل بازی می‌کرد.

 

تایلر سندر،  قدرتی‌زن تیم ملی والیبال آمریکا فصل باشگاهی  از دست داد

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد