آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

وکیلی: با تغییراتی که دادیم برنده شدیم / بازی با چک مسیر ما را عوض کرد

به گزارش آریاورزش و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال،  محمد وکیلی سرمربی تیم ملی والیبال نوجوانان پس از پیروزی سه بر یک برابر ژاپن و کسب عنوان پنجمی در مسابقات جهانی تونس ۲۰۱۹، اظهار کرد: ‌بازی خوبی را ارائه دادیم و رالی‌های زیادی در این بازی اتفاق افتاد. در ست اول و دوم بازی پایاپای بود. در ست سوم فشارمان بیشتر شد و ۲۵ به ۱۶ بردیم. در ست چهارم و تا اواسط این ست، ژاپن از ما جلوتر بود ولی با تغییراتی که دادیم، موفق شدیم در امتیازات نهایی بهتر کار کنیم و در نهایت پیروز شویم.

‌وی افزود: بردن ژاپن از این جهت حائز اهمیت بود که این تیم ما را در رقابت‌های آسیایی برده بودند و ما باید ثابت می‌کردیم بهترین تیم آسیایی هستیم. امروز ما نشان دادیم که فراتر از آسیا هستیم و بهترین تیم آسیایی بودیم. بعد از بازی با چک که مسیر ما را عوض کرد و ما نتوانستیم در نهایت به جمع چهار تیم پایانی راه پیدا کنیم، پیروزی برابر بلغارستان و ژاپن نشان داد که استحقاق بهترین‌ها را داریم و آینده متعلق به همین بازیکنان ماست.

وکیلی: با تغییراتی که ایجاد کردیم برنده شدیم / بازی با چک مسیر ما را عوض کرد

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد