آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

محمد وکیلی: بازیکنان تمام تلاش خود را کردند / مسئولیت همه چیز با من است

به گزارش آریاورزش و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، محمد وکیلی پس از شکست سه بر یک مقابل روسیه و عدم راهیابی به نیمه‌نهایی مسابقات قهرمانی جهان ۲۰۱۹ گفت: من فکر می‌کنم بازی سنگینی برای هر دو تیم بود. به هرحال تیم روسیه امروز بهتر بازی کرد و باید بپذیریم که بازیکنان ما امروز جنگیدند و فوق‌العاده کار کردند. بازیکنان ما تحت‌تأثیر جو و فشار بازی قرار گرفتند. روس‌ها به تازگی یک سری حرکات یاد گرفته‌اند و در نهایت موفق شدند تمرکز بازیکنان ما را بهم بزنند و پیروز شوند.

‌وی ادامه داد: من می‌خواهم به تاریخ برگردم. در سال ۲۰۱۵، ما روسیه را شکست دادیم و در دوره گذشته هم روسیه را در فینال بردیم. آن ها دو دوره به ما باختند و امروز بردند و به جمع چهار تیم رفتند. از زحمات تک تک بازیکنانمان متشکرم.

وکیلی در پایان گفت: هرچه اتفاق افتاده، متعلق به من است. اگر کوتاهی‌ای بوده از من است. اگر مردم ناراحتند، من معذرت می‌خواهم. بازیکنان ما زحمت خود را کشیدند. رده نوجوانان دوره‌ای است و هر دوره با دوره قبلی متفاوت است. امروز روسیه برد. بازیکنان تیم ما چیزی کم نگذاشتند و تا آخر تلاش خود را کردند و این خیلی مهم است.

محمد‌ وکیلی: مسئولیت همه چیز با من است

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد