آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

پس از دو سال دوری، سایپا به لیگ برتر والیبال بانوان بازگشت

به گزارش آریاورزش و به نقل از باشگاه سایپا، مریم هاشمی، سرمربی اسبق تیم ملی ایران به عنوان سرمربی تیم والیبال زنان سایپا منصوب شد. باشگاه سایپا در فصل جدید با نگاه توسعه و پیشبرد ورزش زنان قدم در راه تیم داری، رشته های مختلف بانوان همچون فوتسال و والیبال برداشته است. مریم هاشمی که سوابقی همچون سرمربی و مربیگری تیم های ملی بزرگسالان و امید و تیم سوپر لیگی دانشگاه آزاد را به مدت ۱۰ سال در کارنامه خود دارد، با توافق مسئولین باشگاه سایپا، هدایت تیم والیبال نارنجی پوشان را در فصل ۹۸ لیگ برتر ایران برعهده خواهد داشت.

زنان والیبالیست سایپا در رقابت های لیگ برتر کشور و همچنین رده سنی نوجوانان و جوانان استان تهران حضور خواهند داشت که به همین منظور هاشمی و همکارانش در روزهای چهارشنبه ۱۳ شهریور ماه و یکشنبه ۱۷ همین ماه به انجام تست از بازیکنان مستعد و نخبه رشته والیبال خواهند پرداخت. علاقمندان به حضور در این تست ها می توانند برای کسب اطلاعات تکمیلی به سایت شرکت فرهنگی ورزشی سایپا مراجعه نمایند.

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد