آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

والیبال قهرمانی نوجوانان جهان ۲۰۱۹: ایران (۰) – جمهوری چک (۳)

 

به گزارش آریاورزش، تیم ملی والیبال نوجوانان ایران در دومین بازی خود از مرحله اول رقابت‌های قهرمانی زیر ۱۹ سال جهان امروز از ساعت ۱۶:۳۰ به مصاف جمهوری چک رفت. در پایان نتیجه نتیجه ایران دیدار ۳ بر صفر به سود چک رقم خورد.

‌تیم ملی نوجوانان ایران که اسیر دفاع و سرویس‌های خریف خود شده بود، این دیدار را با نتیجه ۳ بر صفر به حریف اروپایی خود واگذار کرد. ملی‌پوشان ست‌های اول و دوم را با نتیجه مشابه ۲۵-۱۷ واگذار کردند، در ست سوم علیرغم اینکه بازی را خوب آغاز کرده بودند اما در نهایت این ست را نیز ۲۲-۲۵ واگذار کردند.

‌امیرحسین توخته با ۱۷ امتیاز، امتیازآورترین بازیکن ایران بود.

تیم ملی جمهوری چک با دو پیروزی ۳ بر صفر و کسب ۶ امتیاز فعلا صدرنشین گروه است. ایتالیا با دو پیروزی ۳ بر صفر و ۳ بر ۲ ، در رده دوم است و ایران نیز با یک برد و یک باخت سوم است.

ایران به عنوان قهرمان ۲۰۱۷ در سومین بازی خود فردا ساعت ۱۳:۳۰ به مصاف کلمبیا می‌رود. تیم ملی کلمبیا اولین حضور خود را در این مسابقات تجربه می‌کند.

والیبال قهرمانی نوجوانان جهان ۲۰۱۹

 

 در سال‌های 

امیرحسین
نوجوانان ایران، به عنوان قهرمان مسابقات ۲۰۱۷، در سومین بازی خود فردا ساعت ۱۳:۳۰ به مصاف کلمبیا می‌رود. تبم ملی کلمبیا اولین حضور خود را در این مسابقات تجربه می‌کند.

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد