آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

شکست ایران مقابل چین تایپه در آخرین بازی دور دوم قهرمانی آسیا

ایران - چین تایپه / قهرمانی بانوان آسیا ۲۰۱۹

به گزارش آریاورزش، تیم ملی والیبال بانوان ایران در آخرین بازی خود از مرحله یک چهارم نهایی قهرمانی آسیا ۲۰۱۹، با نتیجه سه بر یک مقابل چین تایپه شکست خورد.

بانوان ایران ست اول این دیدار را با نتیجه ۲۵-۲۲ پیروز شدند، اما در ست‌های دوم، سوم و چهارم به ترتیب با امتیازات ۲۳-۲۵، ۱۹-۲۵ و ۱۲-۲۵ شکست خوردند.

از آنجایی که تیم ملی ایران یکبار در مرحله اول گروهی با کره‌جنوبی همگروه بود، بنابراین این دو تیم مقابل یکدیگر بازی نخواهند کرد و همان نتیجه مرحله اول (۳-۰) محاسبه می‌شود. تایلند نیز در مرحله قبل چین تایپه را شکست داده بود. بنابراین دو تیم کره‌جنوبی و تایلند صرف نظر از بازی امروزشان مقابل یکدیگر، با دو برد به مرحله نیمه‌نهایی راه یافتند و تیم‌های ایران و چین تایپه برای کسب مقام‌های پنجم تا هشتم رقابت خواهند کرد.

در گروه دیگر نیز ژاپن قهرمان دور گذشته و چین به نیمه نهایی راه یافتند و تیم‌های اندونزی و قزاقستان باید برای مقام‌های پنجم تا هشتم مبارزه کنند.

شکست بانوان ایران مقابل چین تایپه در آخرین بازی مرحله یک چهارم نهایی قهرمانی آسیا ۲۰۱۹
ایران – چین تایپه / قهرمانی بانوان آسیا ۲۰۱۹

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد