آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

وکیلی: تغییر پست توخته در حد ایده است!

پسرم در تهران است و حتی پاسپورت هم ندارد

قهرمانی نوجوانان جهان ۲۰۱۷/ایران-برزیل

به گزارش خبرنگار آریاورزش، محمد وکیلی سرمربی تیم ملی نوجوانان ایران در خصوص به کارگیری امیرحسین توخته در پست دریافت‌کننده قدرتی به آریاورزش گفت: امیرحسین توخته قرار است در دو پست بازی کند، هم سرعتی و هم قدرتی. این تصمیم را به دلیل ترافیک بازیکنان خوب در پست سرعتی گرفتیم. اگر بخواهد سرعتی بازی کند احتمال اینکه کمتر به او بازی برسد زیاد است. چون بین او و امام‌دوست مجبوریم یک نفر را انتخاب کنیم. وی با اشاره به تجربه هر دو بازیکن گفت: ما به تجربه توخته و امام‌دوست نیاز داریم و می‌خواهیم بطور همزمان دو بازیکن باتجربه خود را در میدان داشته باشیم. توخته در تورنمنت ایتالیا و تدارکاتی ترکیه هم در پست دریافت‌کننده قدرتی بازی کرد و خودش هم دوست دارد. در سرویس و حمله باید به ما کمک کند، اما در دریافت ما باید به او کمک کنیم. فعلا در حد ایده است. باید ببینیم در مسابقات اصلی چقدر توانایی‌های خود را در این پست نشان می‌دهد.

سرمربی تیم ملی والیبال در پایان در خصوص حواشی به وجود آمده در خصوص حضور فرزندش «محمدمعین وکیلی» در تیم ملی والیبال توضیح داد: پسر من به خاطر علاقه خودش و توصیه من به عنوان کمک آنالیزور تا روز آخر در کنار آنالیزور اصلی ما محمد امین شاکری حضور داشت و به ما کمک کرد. اما نه حقوقی دریافت کرده و نه ویزایی برای او صادر کردیم. او اصلا پاسپورت ندارد که بخواهد از کشور خارج شود. واقعاً نمی‌دانم کسانی که قبل از مسابقات جهانی به این موضوع دامن زدند، هدفشان چه بوده که بخواهند آرامش یک تیم را بهم بزنند. پسر من عضو مجموعه ما نیست و تیم ما کار آنالیز خود را با آقای شاکری پیش می‌برد.

 

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد