آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

مهرگان: تلاش می‌کنیم ثبات و قدرت ایران ادامه داشته باشد

خوشحالم به جمع هشت تیم برتر راه یافتیم

به گزارش آریاورزش و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، جواد مهرگان ‌مشاور فنی تیم ملی والیبال بانوان پس از پیروزی ۳ بر صفر مقابل هنگ کنگ و صعود به جمع هشت تیم نهایی گفت: در دیدار با کره نتوانستیم توانایی خود را به نمایش بگذاریم اما در دیدار برابر هنگ‌کنگ منظم ظاهر شدیم و توانستیم برنده باشیم. این برد برای تیم ریکاوری خوبی به شمار می‌آید. برد امروز در پی نمایش باثبات و قدرتمند تیمی به دست آمد و خوشحالم که به دور دوم مسابقات صعود کردیم و در جمع هشت تیم برتر حضور یافتیم‌.

وی افزود: امیدوارم بازی به بازی پیشرفت ما ادامه داشته باشد و در دور دوم مسابقات، سطح بالاتری از بازی ایران را به نمایش بگذاریم.

مهرگان در پایان گفت: تلاش می‌کنیم تا در مرحله بعدی مسابقات نیز ثبات و قدرت تیم ایران ادامه داشته باشد و بتوانیم تیم خود را به سطح تیم‌های برتر آسیا نزدیک کنیم.صحبت‌های مهرگان پس از صعود به جمع هشت تیم نهایی قهرمانی والیبال بانوان آسیا

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

tempobet giris
Tablet Servisi