آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

مهرگان: امیدوارم بیشتر با تیم‌های سطح بالا بازی کنیم

مسئولیت شکست را بر عهده می‌گیرم

به گزارش آریاورزش، جواد مهرگان پس از شکست ۳ بر صفر تیم ملی والیبال بانوان مقابل کره‌جنوبی در اولین بازی از مسابقات قهرمانی آسیا ۲۰۱۹ گفت: شروع خوبی در این مسابقه داشتیم اما در ادامه‌ نتوانستیم تمرکز خود را حفظ کنیم که یکی از دلایل آن، فضای سالن بود که تیم را تحت تأثیر قرارداد. دلیل بعدی آن، کیفیت بالای تیم کره‌جنوبی بود که اجازه نداد ما تمرکز لازم را داشته باشیم. از این مسابقه درس‌های خوبی گرفتیم تا در ادامه‌ی تورنمنت عملکرد بهتری داشته باشیم.

وی افزود‌: امیدوارم که در ادامه‌ی مسابقات با تیم‌های سطح بالا و درجه یک دیدار کنیم تا بتوانیم توانایی‌های خود را محک بزنیم. باید بازی به بازی پیشرفت کنیم تا سطح تیم را بالاتر ببریم.

مهرگان در پایان گفت: کیفیت بالای بازیکنان کره در سرویس و توپ‌گیری، تیم ما را تحت تأثیر قرار داد و به نظر من شاید می‌توانستیم در حمله از تاکتیک‌های مناسب‌تری برای مقابله با آنها استفاده کنیم. به همین خاطر، شخصاً مسئولیت این نتیجه را بر عهده می‌گیرم.

مهرگان پس از شکست مقابل کره جنوبی: مسئولیت شکست با من است
ایران – کره‌جنوبی / قهرمانی آسیا ۲۰۱۹

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

tempobet giris
Tablet Servisi