آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

بانوان ایران، قهرمانی آسیا را مقابل میزبان استارت می‌زنند

به گزارش آریاورزش، بیستمین دوره رقابت‌های والیبال قهرمانی بانوان آسیا به میزبانی کره‌جنوبی آغاز خواهد شد. تیم ملی بانوان ایران در این رقابت‌ها با تیم‌های کره‌جنوبی (میزبان) و هنگ‌کنگ همگروه است و باید در اولین بازی خود فردا از ساعت ۹:۳۰ صبح به مصاف تیم ملی کره‌جنوبی برود. در دومین بازی خود نیز روز دوشنبه ساعت ۱۲ با هنگ‌کنگ دیدار می‌کند.

تیم ملی کره‌جنوبی حریف سرسخت و جدی بانوان در این رقابت‌ها خواهد بود. آنها در تمامی ۱۹ دوره گذشته در میان چهار تیم برتر قرار گرفتند ولی هرگز نتوانستند به مدال طلا دست یابند. ۷ نقره، ۹ برنز و ۳ مقام چهارم، افتخارات کره‌ای‌ها در این رقابت‌ها است. آنها در دوره گذشته به مدال برنز رسیدند و ایران نیز نهم شده است. تیم ملی ژاپن و تایلند نیز به ترتیب اول و دوم شدند. ایران چهار مرتبه به مقام هشتم رسیده و این بهترین نتیجه آنها در این رقابت‌ها بود.

در این رقابت‌ها ۱۳ تیم حضور دارند که به چهار گروه تقسیم شدند. از هر گروه دو تیم به دور بعد صعود می‌کند. سپس به دو گروه چهار تیمی تقسیم می‌شوند. دو تیم برتر به نیمه نهایی می‌روند و تیم‌های بازنده برای مقام‌های پنجم تا هشتم مصاف می‌دهند. گروه‌بندی:

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

tempobet giris
Tablet Servisi