آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

انتخابی المپیک ۲۰۲۰: برنامه‌ریزی لهستانی‌ها صدای فرانسه را در آورد

لوغان تیلی

به گزارش آریاورزش، ‌مسابقات والیبال انتخابی المپیک از فردا جمعه آغاز می‌شود. اما تیم ملی فرانسه که برای حضور در مسابقات انتخابی گروه D در شهر گدانسک لهستان حاضر شده، نسبت به برنامه زمانبندی و جدول مسابقات لهستانی‌ها اعتراض کردند.

فرانسوی‌ها در این گروه باید به مصاف اسلوونی، لهستان (میزبان) و تونس بروند. بازی اول آنها مقابل اسلوونی در ساعت ۲۰:۳۰ خواهد بود، سپس در بازی دوم باید از ساعت ۱۵ یعنی حداقل ۱۷ ساعت یا بیشتر مقابل میزبان بازی کنند. با علم به اینکه بازی اول آنها حداقل یک ساعت و نیم طول می‌کشد. سومین بازی آنها ساعت ۱۲ روز ۲۰ مرداد مقابل تونس است.

‌لوغان تیلی سرمربی فرانسه می‌گوید: «با این وضعیت برنامه‌ریزی، ما چطور می‌توانیم آماده شویم؟ این برنامه‌ریزی کاملا یک‌جانبه و به دور از رسم جوانمردی در ورزش است. ما باید حداقل قبل از بازی بعدی یک ریکاوری داشته باشیم. بازی‌ها پشت هم برگزار می‌شود و فرصت استراحت نداریم.»

این در حالی است که لهستانی‌ها در بازی اول مقابل تونس به میدان می‌روند و حداقل ۲۰ ساعت و نیم برای بازی دوم مقابل فرانسه وقت دارند.

بنجامین تونیوتی می‌گوید: «آنها هر کاری که ممکن بود و از دستشان بر می‌آمد، انجام دادند! برنامه‌ریزی تمرینی و جدول بازی‌ها فاجعه است. آنها برنامه‌ریزی می‌کنند و همه چیز را مطابق میل‌شان انتخاب می‌کنند. اگر بتوانیم یکشنبه به المپیک صعود کنیم، شادی آن برای ما دو چندان می‌شود.»

والیبال انتخابی المپیک
تیم ملی فرانسه

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد