آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

مذاکره سرمربی تیم ملی روسیه با زنیت سن‌پترزبورگ / باشگاه کوزباس: ساملوو سرمربی ماست

به گزارش آریاورزش، برخی رسانه‌های روسی از مذاکرات توماس ساملووتوماس ساملوو، سرمربی تیم ملی روسیه با باشگاه زنیت سن‌پترزبورگ خبر دادند. باوجودی که رئیس فدراسیون روسیه این خبر را تأیید کرده ولی باشگاه کوزباس کامروو اعتقاد دارد که ساملوو هنوز با این باشگاه قرارداد دارد.

سرگی لوماکو، رئیس باشگاه سن‌پترزبورگ در خصوص شایعات می‌گوید: «قرارداد توماس ساملوو هنوز معتبر است. او سرمربی ماست و هر چیز دیگری غیر از آن شایعه است. ما فعلا هیچ اطلاعیه رسمی از باشگاه زنیت یا ساملوو دریافت نکردیم. در حال حاضر ساملوو در تیم ملی مشغول است و سپس برای ادامه همکاری به باشگاه می‌آید.»

مذاکره توماس ساملوو با زنیت سن‌پترزبورگ
توماس ساملوو

از طرفی استانیسلاو شوچنکو، رئیس فدراسیون روسیه در این مورد می‌گوید: «می‌دانم که زنیت سن‌پترزبورگ مشغول مذاکره با ساملوو است اما نمی‌دانم تا چه اندازه پیش رفته است. ما در حال حاضر با سرمربی و باشگاه در تماس هستیم و شرایط را زیر نظر داریم ، اما تا جایی که من می‌دانم هنوز قراردادی امضاء نشده است.»

این مربی ۴۳ سال فنلاندی از سال ۲۰۱۶ هدایت باشگاه کوزباس کامروو را بر عهده داشت و موفق شد این را به قهرمانی تاریخی در فصل گذشته برساند و به سلطنت ۵ ساله زنیت کازان خاتمه بدهد.

مذاکره توماس ساملوو با زنیت سن‌پترزبورگ
قهرمانی کوزباس کمررو در لیگ والیبال روسیه

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

tempobet giris
Tablet Servisi