آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

معنوی نژاد: تیم جنگنده‌ای هستیم / در روسیه شانس صعود داریم

به گزارش خبرنگار آریاورزش، محمدجواد معنوی‌نژاد پس از پایان تمرین تیم ملی والیبال در خصوص این موضوع که گفته می‌شود تیم ملی در شرایط خوبی قرار ندارد، گفت: بعد از سه ماه بازی در شرایط سخت، این خستگی طبیعی است. ما همیشه تیم جنگنده‌ای بودیم و این چند روز هم بهتر شدیم. انشاءالله که بتوانیم تا آخر هفته برای بازی‌های روسیه هماهنگ‌تر شویم. او در خصوص شرایط بدنی و میزان آمادگی خود گفت: بعد از لیگ فشرده ایتالیا، نتوانستم در لیگ ملت‌ها بازی همیشگی خودم را داشته باشم اما رفته رفته بهتر شدم. خوشبختانه در لیگ ملت‌ها هم مصدومیت من فقط یک هفته بود که از ناحیه مچ پا مصدوم شدم ولی زود به بازی‌ها برگشتم. الان خداروشکر شرایطم خوب است و انشاءالله بتوانم در انتخابی المپیک به تیم کمک کنم.

دریافت‌کننده تیم ملی والیبال درباره نتیجه تیم ملی در لیگ ملت‌ها افزود: ورزش برد و باختش معلوم نیست. ما خودمان هدفمان این بود که بتوانیم مدال بگیریم ولی متأسفانه نشد به هدفمان برسیم. واقعاً حیف شد. دلیل خاصی نمی‌توانم برای آن بیاورم. وی در مورد مسابقات روسیه گفت: روسیه تیم خیلی خوبی است. آنها بازیکنان بزرگ خود را آوردند و امسال هم قهرمان لیگ ملت‌ها شدند. خودشان هم میزبان هستند و تلاش می‌کنند که با صد در صد توان بیایند و در همین مسابقات صعودشان را قطعی کنند. ما هم شانس صعود داریم و امیدواریم که از این شانس‌مان استفاده بهینه کنیم.

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد