آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

سعید معروف: ابتدا به شیکاگو فکر نمی‌کردیم / هدفمان این است که در فینال بازی کنیم

به گزارش آریاورزش، میرسعید معروف کاپیتان و پاسور تیم ملی کشورمان در صحبت‌های خود پیش از آغاز مرحله نهایی لیگ ملت‌ها، با تأیید صحبت‌های سرمربی تیم ملی مبنی بر اینکه نباید از الان به قهرمانی فکر کرد، گفت:

‌ برای تیم ما این مهم بود که شروع خوبی داشته باشیم و دو هفته مقابل هوادارانمان در خانه بازی کنیم. الان هر ۶ تیم راه‌یافته به مرحله فینال قوی هستند. واقعیت این است که وقتی لیگ ملت‌ها را شروع کردیم، ابتدا به مرحله ۶ تیم نهایی فکر نمی‌کردیم. سعی کردیم بهترین عملکرد خود را داشته باشیم، بازی به بازی و امتیاز به امتیاز پیش رفتیم تا توانستیم به شیکاگو بیاییم.

الان هدف اصلی ما این است که دو بازی خیلی خوب انجام دهیم و حداکثر توان خود را مقابل برزیل و لهستان به اجرا بگذاریم. اما همه تیم‌ها در اینجا قوی هستند. هیچکس نمی‌تواند بگوید چه کسی برنده تورنمنت خواهد بود. سعی می‌کنیم بهترین باشیم. هدفمان این است که در فینال بازی کنیم.

سعید معروف - لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۱۹
تیم ملی ایران

 

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد