آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

میربابک موسوی: سطح مسابقات یونیورسیاد بالا بود / با ۲۰ روز تمرین به مسابقات اعزام شدیم!

به گزارش آریاورزش، تیم ملی والیبال دانشجویان ایران، مسابقات یونیورسیاد  را با دو شکست ۳-۲ مقابل فرانسه و کانادا و دو شکست ۳ بر صفر مقابل برزیل و لهستان، در همان مرحله گروهی از دور رقابت‌ها کنار رفت. باوجودی که دانشجویان ایران در دوره قبل با هدایت مسعود آرمات مقتدرانه قهرمان شده بودند، اما در این دوره به عنوان مدافع عنوان قهرمانی نتوانستند انتظارات را برآورده کنند.

میربابک موسوی دریافت‌کننده تیم ملی دانشجویان ایران در خصوص مسابقات یونیورسیاد به آریاورزش گفت: سطح مسابقات خیلی بالا بود. به خاطر اینکه مسابقات امیدها را کنسل کردند، بنابراین تمام بازیکنانی که در رده سنی امید بودند یا حتی دو رده بالاتر به این مسابقات آمدند. از طرفی چون مسابقات در اروپا برگزار می‌شود، اکثر تیم‌ها با نفرات خیلی کاملی آمدند.

وی ادامه داد: تیم‌های لهستان و فرانسه که رقبای ما بودند، خیلی خوب سرویس می‌زدند و با سرویس‌های پرشی ما را تحت فشار قرار دادند. از بیشترین نقطه‌ای هم که ضربه خوردیم سرویس‌ بود که ما را خیلی اذیت کرد.

بابک موسوی در خصوص این موضوع که ایران مدافع عنوان قهرمانی بوده، ولی امسال نتوانست نتایج خوبی کسب کند، گفت: خب زمان تمرینات ما برای آمادگی در این مسابقات خیلی کم بود. ما کلا ۲۰ روز در ایران تمرین کرده بودیم و نتوانستیم خوب با همدیگر هماهنگ شویم. قبل از مسابقات هم اصلا بازی تدارکاتی نداشتیم، فقط یکی – دو بازی با تیم ملی نوجوانان انجام داده بودیم.

وی در خصوص میزبانی مسابقات گفت: متأسفانه شرایط میزبانی زیاد خوب نیست. کیفیت سالن جالب نیست و سیستم‌های سرمایشی خوب کار نمی‌کند. این مسئله همه تیم‌ها را اذیت کرده است. هتل‌ها نیز زیاد شرایط خوبی ندارد. هر ۴-۵ بازیکن در یک اتاق هستند. در کل شرایط میزبانی خیلی خوب نبود.

میربابک موسوی

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد