آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

کولاکویچ: با هیچ رسانه‌ای درباره اتفاقات شیکاگو صحبت نکردم!

به گزارش آریاورزش، پس از حواشی پیش آمده برای تیم ملی والیبال و معطلی در فرودگاه شیکاگو، این اتفاق بازتاب گسترده‌ای در فضای رسانه‌ای داخلی و خارجی داشت.

امروز نیز مصاحبه‌ای از قول ایگور کولاکویچ توسط یک سایت لهستانی منتشر شد که توسط خبرگزاری‌های داخلی نیز انعکاس یافت.
در بخشی از این مصاحبه آمده بود که:

«پس از ورود تیم ملی به فرودگاه، مأموران FBI اعضای تیم را ساعت‌ها در اتاقی تنگ قرار دادند و سؤالات احمقانه‌ای پرسیدند. این اتفاق سیاست محض است! با این شرایط آیا بازیکنان می‌توانند تمرکز کنند؟ چرا ایران مجبور است هر هفته به قاره‌های مختلف سفر کند، اما سایر تیم‌ها به یک یا دو قاره سفر می‌کنند؟ این ورزش نیست!»

پس از انتشار این مصاحبه، سرمربی تیم ملی والیبال در گفتگو با خبرگزاری فارس این مصاحبه را تکذیب کرد و با اشاره به این نکته که مصاحبه انتشار یافته توسط این وبسایت لهستانی مربوط به سال گذشته است، گفت: «من در مورد اتفاقات فرودگاه با هیچ رسانه و خبرنگاری صحبت نکردم، این سایت اشاره‌ای به زمان این مصاحبه نکرده است! من به عنوان اولین نفر از گیت عبور کردم و مشکلی نداشتم. بنابراین متوجه اتفاقات بعدی نشدم. ظاهراً مشکلی برای خوشخبر و بعضی بازیکنان پیش آمده بود.»

‌انتشار صحبت‌های سال گذشته ایگور کولاکویچ بدون اشاره به زمان مصاحبه، در نوع خود جالب است! چرا که از صحبت‌های پایانی کولاکویچ کاملا می‌توان تشخیص داد که این مصاحبه مربوط به لیگ ملت‌های ۲۰۱۸ و در اعتراض به قاره‌پیمایی‌های متعدد ملی‌پوشان بود. تیم ملی ایران خوشبختانه امسال از لحاظ مسافرت‌های بین قاره‌ای مشکلی نداشت. دو هفته مسابقه در قاره آسیا (چین و ژاپن) ، دو هفته میزبانی پی‌درپی در ایران و سپس سفر به قاره اروپا (بلغارستان)، بعید است که موجب اعتراض کولاکویچ شود! ‌‌
تیم ملی ایران در مرحله نهایی با برزیل و لهستان همگروه است و در اولین بازی نیز باید بامداد جمعه به مصاف لهستان برود. ‌

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد