آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

گپ و گفت خواندنی آریاورزش با امین رضوی

آریا ورزش / امین رضوی لیبروی فصل گذشته باشگاه شهرداری ورامین در لیگ ۹۷، آنقدری خوب بود که بتواند نظر کولاکویچ را حداقل برای اردوی اولیه جلب کند. او متولد ۶۹.۰۶.۲۴ در شهر شیراز است. او از سال ۸۶ تا ۹۴ در لیگ دسته یک بازی میکرد و الان به مدت ۴سال هست که در لیگ برتر بازی میکند. او می‌گوید بدون پارتی و با تلاش خودش اینجا رسیده و قدردان مربیانش است. مشروح صحبت های ما را با امین رضوی در ادامه می‌خوانید:

امین رضوی در خصوص فصل گذشته در تیم شهرداری ورامین گفت: آقای شیرکوند بازیکن با تعصب و بزرگی هستند، خدا خیلی لطف کرد تا من بتوانم ۲سال در تیم ورامین باشم و در کنار مربیان بزرگی کار کنم و تجربه کسب کنم، گل کار ما در سالی که گذشت این بود که با کمک خدا توانستیم قهرمان لیگ برتر کشور و قهرمانی آسیا را کسب کنیم ، مربی تیممان آقای محمدی راد در هر بازی بسته به نیاز و شرایط آن بازی، به بازیکنان میدان میدادند. این بازی دادن ها برای ما جوان‌ترها خیلی خوب بود و باعث شده بود انگیزه‌مان بالا برود. آقای محمدی راد واقعا به من اعتماد کردند و من خیلی از ایشان تشکر میکنم. خداروشکر شرمنده‌شان نشدم و مهم‌ترین عاملی که باعث شد فیکس بشم، اعتماد و حمایت مربی تیممان بود.

آقای محمدی راد یکی از مربیان بزرگ و باهوش ایران هستند که خودشان سالها بازی‌های درخشانی انجام دادند و بازیکن تیم ملی بودند. ایشان خیلی به من کمک کردند و از تجربیات خودشان در اختیار من قرار دادند. واقعا خودم هم دنبال یادگیری بودم و هستم. در همه شرایط دوست دارم که بتوانم سطح فنی و اخلاقی خودم را بالا ببرم. در سالی که گذشت کادر فنی ما واقعا بی نظیر بودند. آقای محمدی راد، داوود مقبلی، رضا نائینی، رحمت صادق، محسن سیاهدوش، میلاد یوسفی و همینطور چندتا از دوستان ورامینی.

او در خصوص حضور در تیم ملی گفت: هر کسی دوست دارد عضوی از تیم ملی باشد و به کشورش کمک کند. من هم تلاشم را کردم و بقیه‌اش بستگی به نظر سرمربی تیم ملی دارد.

‌خداروشکر هیچ وقت پارتی نداشتم که بخواهم با حق خوری به جایی برسم همیشه تلاش میکنم تا به هدفم برسم. در این مسیر هم با مربیان بزرگی کار کردم که اولین کسی که بهم اعتماد کردند آقای علی نقدی با تیم شهرداری اراک بود که واقعا به من لطف داشتند ، هیچ وقت به خودم اجازه نمیدهم بخاطر اینکه یک ورزشکار حرفه ای هستم به دیگران بی احترامی کنم و همیشه با خلق و خوی خوب با اطرافیانم ارتباط برقرار میکنم.

‌امین رضوی در مورد بهترین بازی فصل گفت: خیلی از بازیها واقعا خاطره انگیز بوده، ولی فکر کنم بهترین بازی با توجه به حساسیت و اتفاق هایی که افتاد، بازی با مشهد پلی آف ۹۷ در سال مهران مشهد بود که خداروشکر بردیم و به فینال رفتیم.

او در خصوص جدایی از شهرداری ورامین می‌گوید: خیلی دوست داشتم در تیم ورامین حضور داشته باشم اما با تغییر و تحولاتی که اتفاق افتاد تصمیم گرفتم به تیم دیگه ای بروم. احساس میکنم در تیم سپاهان آرامش خاصی باشد. مخصوصا اینکه کادر فنی سال پیش هم به اصفهان رفتند و واقعا هم از نظر فنی و اخلاقی عالی هستند. خودم هم دوست داشتم به سپاهان بروم که تجربه ی جدیدی برایم باشد.

رضوی در خصوص والیبال در شیراز توضیح داد: شیراز شهر بزرگیست اما نمیدانم واقعا چرا هیچ کس برای کمک به ورزش این شهر پا پیش نمیگذارد که باعث دلخوشی جوان ها شود.

حرف آخر: از تمام کسانی که برام زحمت کشیدند، مخصوصاً از تمام مربیانم تشکر میکنم و دستشان را می‌بوسم. از شما هم ممنونم و برای تیم ملی کشورمان نیز در مراحل پیش رو آرزوی موفقیت می‌کنم.

 

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد