آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

پوئن مثبت فدراسیون جهانی والیبال برای تیم‌های ملی در سال ۲۰۲۰

به گزارش آریاورزش، فدراسیون جهانی والیبال برای تقویم بازی های سال ۲۰۲۰ برای بازیکنان تیم های ملی زمان استراحت در نظر گرفت.

بطور رسمی فصل باشگاه ها در ۱۵ سپتامبر ۲۰۲۰ شروع (۲۵ شهریور ۱۳۹۹) خواهد شد بر همین اساس طبق آخرین اعلام FIVB، در تقویم سال ۲۰۲۰ زمان استراحتی برای والیبالیست‌ها در رقابت‌های باشگاهی, لیگ ملت‌ها و باز‌ی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو به صورت زیر در نظر گرفته شده است:


Fivb یک گروه کاری برای تعریف تقویم جدید خود بین سال های ۲۰۲۱ تا ۲۰۲۴ که چرخه‌ای برای المپیک بعدی می‌باشد ایجاد نمود.
همانطور که برای همه واضح شده اسن بسیاری از بازیکنان از تقویم فشرده ی FIVB ابراز گلایه نمودند, و بر اساس همین شکایت ها فدراسیون جهانی والیبال از ۱۰ ال ۲۳ آگوست سال ۲۰۲۰ (۲۰ مرداد الی ۲ شهریور ۱۳۹۹) یک بازه ی استراحت برای کلیه ی بازیکنان در سطوح ملی در نظر گرفته است.

تقویم سال ۲۰۲۰ به ترتیب زیر برای تاریخ تورنومنت‌های معتبر در نظر گرفته شده است:

۶ تا ۱۲ ژانویه: تورنومنت های انتخابی المپیک درون قاره‌ای
۱۹ می تا ۲۱ ژوین : مرحله گروهی لیگ ملت های جهان مردان و زنان
۲۴ تا ۲۸ ژوین : چلینج کاپ مردان و زنان
۱ تا ۵ جولای : مرحله نهایی لیگ ملت های والیبال مردان و زنان
۲۴ ژولای تا ۹ آگوست : مسابقات المپیک توکیو ۲۰۲۰ مردان و زنان
۱۰-۲۳ آگوست : زمان استراحت والیبالیست ها
۱۷ تا ۳۰ آگوست : انتخابی قهرمانی قاره ها در بخش مردان و زنان (به عنوان مثال انتخابی مسابقات قهرمانی آسیا) که تیم های برگزیده اجازه حضور در قهرمانی آسیا را دارند).

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد