آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

سیمونه جانه‌لی قرارداد خود را تا سال ۲۰۲۳ با باشگاه ترنتینو تمدید کرد ‌

سیمونه جانه‌لی

به گزارش آریاورزش٬ سیمونه جانه‌لی پاسور تیم ملی ایتالیا که در آستانه ۲۳ سالگی قرار دارد، قرارداد خود را به مدت ۳ فصل دیگر با باشگاه خود تمدید کرد.

جانه‌لی از سال ۲۰۰۹ تا ۲۰۱۳ عضو تیم‌های پایه ترنتینو بود و سپس از سال ۲۰۱۴ در حالی که ۱۸ سال داشت تاکنون همراه با تیم ترنتینو در رقابت‌های سوپرلیگ شرکت کرده است.

‌رئیس باشگاه ترنتینو از او به عنوان یک فرد قاطع، استوار و دارای قدرت ذاتی رهبری یاد کرد.

جانه‌لی در خصوص تمدید قراردادش می‌گوید: ادامه‌ی فعالیتم برای باشگاهی که در آن رشد کردم و بزرگ شدم برایم باعث غرور و افتخار است. حتی قبل از این هم برایم موجب خوشنودی بود. اعلام این خبر من را غرق شادی می‌کند. برای اینکه دوباره پیراهن شماره ۹ را بپوشم و برای کسب نتایج مهم به باشگاه ترنتینو برگردم، نمی‌توانم صبر کنم.

همیشه به بودن در این تیم افتخار می‌کنم و فراموش نخواهم کرد که چقدر مدیون این باشگاه هستم. از آقای دیه‌گو موسنا رئیس باشگاه به خاطر اینکه همیشه من را باور داشت تشکر می‌کنم. همچنین از کادر فنی و هوادارانی که در تمامی لحظات کنارم بودند و موجب رشد و بلوغ من شدند ممنونم. فصل آینده ما تیم جوان و جنگنده‌ای خواهیم داشت. شاید روی کاغذ قوی‌ترین نباشیم، اما با تلاش و اشتیاق لازم سعی می‌کنیم این فاصله را پر کنیم.

سیمونه جانه‌لی

 

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد