آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

بارتوش کورک در انتخابی المپیک بازی نمی‌کند!

به گزارش آریاورزش، بارتوش کورک قطر پاسور تیم ملی لهستان که از مصدومیت ستون فقرات رنج می‌برد در مسابقات انتخابی المپیک حضور نخواهد داشت و این مسئله خبر ناراحت‌کننده‌ای برای هواداران عقاب‌ها خواهد بود. البته از قبل هم مشخص بود کورک نمی‌تواند در مهمترین تورنمنت فصل به تیمش کمک کند. با وجودی که او در اواسط ماه آپریل تحت عمل جراحی قرار گرفت و در مصاحبه‌های خود تأکید می‌کرد که دوران نقاهت به خوبی سپری می‌شود، اما ظاهراً ارزشمندترین بازیکن رقابت‌های قهرمانی جهان ۲۰۱۸ هنوز با مصدومیتش دست و پنجه نرم می‌کند.

رئیس فدراسیون والیبال لهستان در خصوص این شرایط توضیح داد: «خبر بدی است، اما به هر صورت بارتک نمی‌تواند در بازی‌های انتخابی المپیک یا قهرمانی اروپا به تیم ملی کمک کند. اصلاً معلوم نیست که او در این فصل بتواند پیراهن سرخ و سفید را بر تن کند.» تیم ملی لهستان باید در انتخابی المپیک که مرداد ماه برگزار می‌شود با تیم‌های تونس، اسلوونی و فرانسه روبه‌رو شود. از این گروه تنها یک تیم سهمیه بازی‌های المپیک را دریافت می‌کند.  آن چه روشن است این است که یک گزینه سر راه ویتال هینن وجود دارد و آن هم اینکه ممکن است سرمربی لهستان از ویلفردو لئون به جای کورک در پست قطر پاسور استفاده کند.

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد