آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

انتخابات فدراسیون والیبال بعد از لیگ ملت‌ها برگزار می‌شود

به گزارش آریاورزش، دکتر سید رضا صالحی ‌امیری، رئیس کمیته ملی ملی المپیک در نشست خبری که روز گذشته در محل آکادمی ملی المپیک برگزار شد، به سؤالات خبرنگاران پاسخ گفت.

وی در خصوص انتخابات فدراسیون والیبال و احتمال کاندیدا شدن افشین داوری، سرپرست فعلی فدراسیون والیبال توضیح داد: آقای داوری برای انتخابات کنار می‌روند و سرپرست تعیین می‌شود. به ضرس قاطع عرض می‌کنم که انتخاباتی آزاد و پرشور برگزار خواهد شد. هیچکس نمی‌تواند بگوید که من منتخب هستم! انشاءالله بعد از اتمام لیگ ملت‌ها، سرپرست تعیین و انتخابات در فضایی سالم برگزار می‌شود.

رئیس کمیته ملی المپیک در خصوص کمک هزینه‌های ورزشکاران المپیکی گفت: IOC (کمیته بین‌المللی المپیک) می‌گوید که فدراسیون‌ها باید برای تمرینات، تجهیزات و سلامت ورزشکاران هزینه کنند. اما طبق آیین‌نامه، باید به تأیید ورزشکار برسد که این پول در اختیار او قرار گرفته است. به ورزشکارانی که سهمیه المپیک ۲۰۲۰ را دریافت کنند ۵۰۰ دلار حقوق یا کمک هزینه پرداخت می‌شود که این مبلغ در جریان مراحل آماده‌سازی تا المپیک ۲۰۲۰ باید واریز شود. به محض اینکه این پول به حساب ما واریز شود، ما در اختیار فدراسیون‌ها قرار می‌دهیم. IOC برای اطمینان از اینکه این پول برای ورزشکار خرج شده، از ما سند می‌خواهد. بنابراین طبق آیین‌نامه باید رئیس فدراسیون، رئیس کمیته ملی المپیک و ورزشکار ابلاغیه را امضاء کنند تا در اختیار IOC قرار بگیرد.

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد