آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

شهرداری ارومیه با توپ پر آماده لیگ برتر شد

به گزارش آریاورزش و به نقل از باشگاه شهرداری ارومیه، مصطفی کارخانه به عنوان سرمربی این تیم انتخاب شد.

در همین راستا، سرمربی تیم والیبال شهرداری ارومیه گفت: با جذب بازیکنان مطرح و باتجربه در سال جاری، تیم قدرتمندی را با هدف قهرمانی راهی رقابت های لیگ برتر کشور خواهیم کرد. وی در ادامه گفت: شهر والیبال خیز ارومیه امسال میزبان مسابقات لیگ ملت‌های ۲۰۱۹ والیبال بود و این امر توقع والیبال دوستان مشتاق این شهر برای داشتن تیمی منسجم و هماهنگ در لیگ برتر ایران را بیشتر کرد. شهر ارومیه به حق شایسته داشتن تیمی قدرتمند در لیگ برتر ایران است و امسال قصد داریم با حمایت همه جانبه مسئولان، مدیریت شهری، شورای اسلامی شهر و مدیریت باشگاه شهرداری ارومیه تیم در خور شأن و جایگاه شهر عشاق والیبال داشته باشیم. در حال حاضر مسئولان باشگاه در تلاش برای جذب بهترین بازیکنان حال حاضر ایران در پست‌های مختلف هستند و نتیجه آن به زودی به اطلاع عمومی می‌رسد.

تصاویر دیدار بانک سرمایه و شهرداری تبریز

در ادامه شهرداری ارومیه با جذب دو ملی پوش یعنی سید محمد موسوی و فرهاد قائمی و مذاکره با شهرام محمودی  در حال بستن تیم قدرتمندی هستند.

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد