آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

نشست خبری سرمربیان و کاپیتان های دو تیم پرتغال و استرالیا در نشست خبری پس از بازی

به گزارش آریاورزش سرمربیان و کاپیتان های دو تیم پرتغال و استرالیا در نشست خبری پس از بازی حاضر و اقدام به توضییحاتی در مورد بازی کردند.

تاوارز کاپیتان تیم ملی والیبال پرتغال پس از باخت ۳-۰ مقابل استرالیا، در نشست خبری بعد از بازی در سالن رضازاده اردیل گفت:به تیم استرالیا تبریک میگویم که این رقابت ها تجربه ی خوبی برای ما بود، ولی سرویس‌های خوب بازیکنان استرالیا را نتوانستیم مهار کنیم و متاسفانه بازی را واگذر کردیم وی در مور هدف تیم ملی پرتغال ادامه داد: ما میخواهیم که در این رقابتها باقی بمانیم. در این دوره قصد ما بیشتر لذت بردن از مسابقات بود و همچنان به تلاشمان دامه خواهیم داد.

مکس استبلس کاپیتان تیم ملی والیبال استرالیا گفت: امروز در هر سه ست به مشکل برخوردیم ولی توانستیم بازی را به سود خود کنیم۔ برخی مواقع بازی بازی بسیار نزدیک بود. در مسابقات طولانی و فشرده لیگ ملتها فشار زیادی را تحمل کرده ایم. استپلس همچنین ادامه داد: خوشحالیم که بعد از بازی مقابل ۔تیم های خوبی چون ایران، فرانسه و پرتغال با خوشحالی و رضایت به خانه میرویم تا هفته پنجم را بازی کنیم و نتیجه دلخواه حاصل شود.

 

 مارک لبدو، سرمربی تیم ملی والیبال استرالیا در نشست خبری بعد از بازی برابر پرتغال گفت: مشکلات بسیاری بود که باعث شد بازی سختی مقابل پرتغال داشته باشیم، رقابتهای سخت و فشرده ای را پشت سرگذاشتیم. همانطور که کاپیتان تیمم گفت با شروع مسابقات، یک روند فرسایشی را پشت سر گذاشتیم. در دیدار برابر پرتغال واقعا شانس همراه ما بود و توانستیم پیروز شویم. او ادامه داد: از عملکرد بازیکنانم راضی هستم. از میزبانی خوب مردم سرعین و اردبیل نیز تشکر می‌کنم.
سرمربی تیم والیبال پرتغال پس از کسب سه شکست در هفته چهارم لیگ ملت‌های والیبال، گفت: سه بازی دیگر در پیش داریم که امیدوارم نتایج خوبی کسب کنیم. هوگو سیلوا، سرمربی تیم ملی والیبال پرتغال پس از باخت مقابل استرالیا در نشست خبری بعد بازی گفت: در ابتدا به استرالیا تبریک می گویم. تیم ما به زمان نیاز دارد تا به این شکست‌ها بتواند تجربه لازم را کسب کنیم. به تلاشمان در این راه ادامه میدهیم چون تجربیات برای بازیکنان جوان ما بسیار پر اهمیت است. سیلوا در ادامه گفت: بازیهای سختی را پشت سر گذاشتیم. سه بازی در پیش داریم که امیدوارم بازی های خوبی را انجام بدهیم.

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد