آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

لیگ ملتهای والیبال ۲۰۱۹؛ روز نارنجی کانگوروها در اردبیل

به گزارش آریاورزش، بازی پرتغال و استرالیا از سری بازی های هفته چهارم لیگ ملت ها به میزبانی اردبیل ایران انجام شد
بازی را تیم پرتغال آغاز کرد و امتیاز اول برای تیم استرالیا شد با اسپک ویلیامز ۱-۰٫ با اسپک هایی که واکر و ویلیامز وارد زمین پرتغال کردند و امتیازات ۵-۳ به سود استرالیا پیش رفت. در ادامه بازی این تیم پرنغال بود  که توانست اختلاف امتیاز را کمتر کند. اما ابشارهای قدرتمند تیم استرالیا تایم فنی اول را به سود آنها کرد ۸-۶٫  تیم پرتغال بعد از وقت فنی با دفاع های خوب برونو بازی را به تساوی کشید ۸-۸٫ پایاپایی دو تیم در گرفتن امتیازات ادامه داشت ۱۰-۱۰٫ پرتغال در توپهای برگشتی ضعیف تر از استرالیا کار کرد ۲۳-۲۱ به سود استرالیا. با اسپکی که استرالیا وارد زمین پرتغال کرد ۲۵-۲۳ ست اول را استرالیا را برد.


ست دوم را پرتغال با کسب امتیاز آغاز کرد. پرتغال این ست را با برنامه تر اغاز کرد و توانست وقت فنی اول را از آن خود کند ۸-۶٫ . تیم پرتغال توانست با تغییر در ارنج خود و آبشارهای قدرتمند ۱۴-۱۰ پیش افتاد.  اما استرالیا در ادامه بازی با تغییر در اجرای برنامه های خودش بازی را مساوی کرد ۱۴-۱۴٫ بعد از تایم دوم این تیم استرالیا بود که به یکباره جریان بازی را به سود خود کرد و ۲۰-۱۷ پیش افتاد. در ادامه بازی تیم پرتغال با دفاع های خوب در برابر استرالیا توانست اختلاف امتیاز ایجاد شده بین دو تیم را کمتر کند و باعث شد در ست پوینت سرمربی استرالیا تایم بگیرد ۲۴-۲۲٫ و ست دوم را هم استرالیا ۲۵-۲۲ به سود خود به پایان رساند.


ست سوم بار دیگر دو تیم برابر پیش رفتند ولی تایم فنی اول به سود تیم استرالیا شد که حالا از حمایت تماشاگران ایرانی بهره مند بودند ۸-۶٫ در ست سوم دو تیم سرویس های زیادی را روانه زمین هم کردند ۱۶-۱۸ استرالیا. توپ های برگشتی استرالیا اکثرا به امتیاز تبدیل شد و ۲۳-۲۱ پیش افتاد.در پایان ست سوم تیم پرتغال توانست اختلاف امتیاز را کم کرده و به یک برساند که در مچ پوینت به ۱ برسد ۲۴-۲۳٫ و پرتغال به بازی برگشت ویلیامز در امیتاز ۲۳ دفاع شد و امتیازات ۲۴-۲۴ برابر شد و در نهایت استرالیا ۲۵-۲۷ ست سوم را هم برد تا به یک برد سه امتیازی  سه بر صفر برسد.

استرالیا با این برد جمع اندوخته هایش را به امتیاز ۱۰ رساند و در پایین جدول رده بندی تا پایان این هفته در رده چهاردهم جدول به ایستاد. پرتغالی ها در این هفته و در مقابل ایران بازی قابل قبولی از خود به نمایش گذاشته بودند و انتظار داشتند تا شاید بتواتند با برد در این هفته جایگاه خود را در جدول بهبود دهند.

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد