آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

علی اصغر مجرد، ستون سوم خط دفاعی ایران

آریاورزش/به قلم پردیس آریافر

این روزها که والیبال‌مان در عرصه جهانی خوش می‌درخشد و بازیکنان بزرگ‌مان نور تابان تیم ملی هستند، نگاهمان از جوانانی که در کنار این بزرگان برای افتخارآفرینی تلاش می‌کنند، غافل نمانده است. علی مجرد یکی از جوانانی است که همواره سعی می‌کند با آرامشی که جزئی از ویژگی شخصیتی اوست، در خدمت تیم باشد.

‌علی با ۲۰۵ سانت قد از بازیکنان خوش قامت ایران است. زمانی که او در سال ۲۰۱۵ به عنوان بهترین مدافع نوجوان جهان انتخاب شد، بسیاری برای او آینده درخشانی را متصور بودند. او همواره عملکرد خوبی در لیگ ایران داشت و یکی از بهترین مدافعان لیگ بود، اما مدتی زمان برد تا بتواند بالاخره نظر کادر فنی تیم‌ بزرگسالان را جلب کند. او سال قبل به تیم ملی دعوت شد، اما همانطور که خودش هم می‌دانست هم تجربه کمتری داشت و هم اعتماد به نفسش مثل امسال نبود.
جوان بجنوردی والیبال ایران، با عملکرد فوق‌العاده‌اش در لیگ برتر ۹۷ و قهرمانی با تیم شهرداری ورامین، بار دیگر به تیم ملی دعوت شد. وقتی قبل از مسابقات با او صحبت کردیم، گفت: تمام تلاشم را می‌کنم تا امسال بیشتر از سال قبل به من فرصت بازی برسد و عملکرد بهتری داشته باشم. او در این دو بازی اخیر که به جای موسوی به زمین آمد تا سید مقداری استراحت کند، نمایش خوبی از خود نشان داده و راحت بازی می‌کند.
بازیکن آرام و دوست‌داشتنی والیبال ایران، رفته رفته به اندازه‌ای از اعتماد به نفس رسیده که می‌تواند در کنار علی شفیعی و محمد موسوی ستون سوم دیوار دفاعی ایران باشد. علی جان بدرخش که شایسته بالاترین‌هایی.

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد