آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

سعید معروف: سرویس های خیلی خوبی داشتیم و ترکیب های متفاوتی را تجربه کردیم

به گزارش آریاورزش تحلیل سعید معروف پس از ثبت رکورد دهمین پیروزی ایران در سومین دوره از رقابتهای لیگ ملتهای والیبال در دیدار مقابل استرالیا بدین شرح بود: بازی چندان ساده‌ای نبود چرا که شروع خوبی نداشتیم. اما شکرخدا بسرعت توانستیم به بازی برگردیم و کنترل بازی را به دست گرفتیم و پیروز شدیم. معروف افزود: به همه بازیکنان تبریک می گویم. سرویس های خیلی خوبی داشتیم و ترکیب های متفاوتی را تجربه کردیم.


معروف در پاسخ به این سوال که روز گذشته در نشست خبری غیبت داشت عنوان کرد: من نمی دانستم دیروز کنفرانس خبری برگزار خواهد شد و موفق به شرکت در این نشست نشدم. وی همچنین درباره بازی فردا مقابل فرانسه که تا مدتها یکی از رقبای شکست ناپذیر مقابل ایران بود گفت: هدف ما صعود به مرحله نهایی است و مطمئنا ۹۰ درصد راه را طی کردیم. فردا بازی بسیار سختی داریم چرا که ما تنها یک بار مقابل این تیم پیروز شده‌ایم، اما الان شرایط تیم ما متفاوت است و تجربه ما نسبت به گذشته بیشتر شده. تقابل فردی وجود ندارد و این ۲ تیم هستند که مقابل هم قرار می گیرند. هر ۲ تیم هم خوب دریافت می کنند و هم خوب سرویس می زنند. فردا بازی خوبی خواهد شد.

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد