آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

مارک لبدو: همیشه بازی مقابل تیم‌های صدرنشین، آن هم در چنین جوی سخت است/بازی سختی مقابل پرتغال در پیش داریم

مارک لبدو، سرمربی تیم ملی استرالیا در نشست خبری بعد بازی مقابل ایران در هفته چهارم لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۱۹ گفت: ابتدا به تیم ملی ایران و همه هواداران ایرانی تبریک می‌گویم. همیشه بازی مقابل تیم‌های صدرنشین، آن هم در چنین جوی سخت است.
در ست اول، در مقاطعی از بازی شانس پیروزی داشتیم، اما در ادامه با حمایت تماشاگران ایرانی ورق بازی برگشت. او هواداران و جو سالن کار را برای ما سخت کرد و نتوانستیم خوب کار کنیم.  وی در خصوص ترکیب ثابت تیمش در این بازی، با وجودی که دو ست از ایران عقب بود توضیح داد: باید این موضوع را در نظر داشته باشید‌ که لیگ ملت‌ها یک تورنمنت طولانی هستند و ما بازی‌های زیادی را در مدت زمان کوتاهی باید انجام دهیم‌. اگر بخواهیم از لحاظ امکانات خودمان را با تیم‌هایی مثل لهستان، ایتالیا، برزیل و … مقایسه کنیم، امکانات ما محدودتر بوده و دست آن تیم‌ها برای تغییرات و بازیکن بازتر است.

وی در‌خصوص بازی فردا مقابل پرتغال گفت: بازی سختی مقابل پرتغال در پیش داریم. این بازی برای حکم فینال را دارد. به هر حال امیدوارم بتوانیم در میان تیم‌های صعودکننده باشیم. سرمربی تیم ملی استرالیا درباره میزبانی اردبیل گفت: میزبانی فوق‌العاده بود. کاملاً میشد حس کرد که والیبال برای مردم مهم است. جو سالن عالی بود. همه در اینجا احساس خوبی داشتند. از طرفی خوشحالم که بازیکنان جوان و کم‌تجربه من توانستند تجربه حضور در چنین فضایی را داشته باشند. این تجربه برای آینده‌شان خوب است.

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد