آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

کولاکویچ: تغییرات امروز ناشی از مصدومیت بازیکنان بود

به گزارش آریاورزش، ایگور کولاکویچ در نشست خبری بعد از پیروزی مقابل استرالیا گفت: همه تیم‌ها این امتیاز را داشتند که در این جو باز کنند، اما ما از حمایت تماشاگران خود برخوردار بودیم. هواداران در ارومیه و اردبیل خیلی خوب از ما حمایت کردند، همانطور که دیدید در بازی‌های قبل مقابل لهستان، کانادا و پرتغال تماشاگران فشار زیادی به تیم حریف وارد کردند. خوشحالم که امسال دو هفته میزبانی داشتیم. وی خصوص تأثیر انتقادات از وی و استفاده از ترکیب متفاوت در دو بازی اخیر مقابل پرتغال و استرالیا گفت: شخصاً به خیلی از صحبت‌ها اهمیتی نمی‌دهم، چون من یک مربی هستم و کار خودم را می‌کنم. در مورد این مسئله هم چندین‌بار توضیح دادم و دیگر لزومی نمی‌بینم بیشتر توضیح دهم. این تغییرات هم می‌تواند به خاطر آسیب‌دیدگی چند بازیکن ما باشد؛ و هم بازیکنانی که کمتر به آنها فرصت رسیده، بتوانند بازی کنند. در کل سعی می‌کنیم که ثبات را در تیم خود رعایت کنیم و در کنارش تغییرات هم وجود داشته باشد.

کولاکویچ در خصوص عملکرد معنوی‌نژاد در این بازی گفت: به معنوی‌نژاد این فرصت را دادیم که بتواند تیم ملی کمک کند، اما او در هفته دوم مقابل آرژنتین آسیب دید، برای همین برای هفته سوم در ارومیه معنوی را در اختیار نداشتیم. در کل او عملکرد خوبی داشت اما به نظرم باید اعتماد به نفس بیشتری پیدا کند. وی در خصوص غیبت معروف در نشست خبری بعد از بازی با پرتغال گفت: در مورد غیبت معروف متأسفم. هواداران زیادی بودند که دوست داشتند با او عکس یادگاری بگیرند. بنابراین  معروف نتوانست با وجود ازدحام جمعیت به نشست خبری بیاید.

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد