آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

لیگ ملتهای والیبال ۲۰۱۹، فرانسه ۳ پرتغال ۰ + گزارش تصویری

به گزارش آریاورزش، در اولین بازی روز دوم هفته چهارم در اردبیل فرانسه و پرتغال به مصاف هم رفتند و این فرانسه بود که بازی را با نتیجه سه بر صفر پیروز شد.

پرتغال بازی را همانند بازی با ایران آغاز نکرد و انرژی که دیروز در بازی مقابل ایران داشت را در این بازی نشان نداد. فرانسه بازی را با بازیکنان جوان و ترکیب جدید شروع کرد و توانست با ترکیب جدید خود نیز پرتغال را تحت فشار قرار دهد. بازی در ست اول پایاپای پیش رفت و ۲۶-۲۴ بازی به سود تیم فرانسه به پایان رسید.
در ست دوم و سوم نیز این فرانسه بود که توانست بازی را از آن خود کند و با توجه به اینکه در برخی لحظات تیم اختلاف امتیازات را بیشتر می کرد اما تیم پرتغال امتیازات را برابر می کرد.
دریافت های ضعیف و نداشتن تمام کننده در تیم پرتغال از عوامل اصلی باخت این تیم می تواند باشد ست دوم و سوم را نیز با نتیحه ۲۵-۲۳ واگذار کردند و بازی با نتیجه ۳-۰ به سود فرانسه به پایان رسید.

گالری تصاویر این مسابقه
عکاس: مهیار نیکپور

 

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد