آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

لیگ ملتهای والیبال ۲۰۱۹؛ پیش بازی ایران و استرالیا

به گزارش آریاورزش، در دومین روز از هفته چهارم لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۱۹، امروز از ساعت ۱۸:۳۰ تیم ملی کشورمان در سالن حسین رضازاده شهر اردبیل به مصاف تیم استرالیا می‌رود.
بازی‌های رو در رو
* دو تیم برای چهارمین مرتبه است که در یک بازی مهم جهانی به مصاف هم می‌روند.
* ایران در سال ۲۰۱۴ با نتیجه ۳-۱ استرالیا را شکست داد. همچنین در مسابقات سال گذشته VNL در سه ست متوالی مقابل کانگوروها پیروز شد.
* تیم ملی استرالیا در مسابقات جام جهانی ۲۰۱۵ با نتیجه ۳ بر صفر ایران را شکست داد. همچنین در بازی‌های انتخابی المپیک ۲۰۱۲ با غلبه بر ایران، مانع راهیابی تیم ملی کشورمان به المپیک لندن شد.
ایران
* با احتساب هفته آخر لیگ ملت‌های ۲۰۱۸، تیم ملی کشورمان با پیروزی ۳ بر یک مقابل پرتغال، به دوازدهمین برد خود در این رقابت‌ها رسید. ایران فقط یک شکست ۳-۲ مقابل برزیل داشت.
* از ماه خرداد ۲۰۱۸ تا خرداد ۲۰۱۹، ایران توانست با شش پیروزی متوالی، طولانی‌ترین نوار پیروزی خود را در این رقابت‌ها داشته باشد.
‌ * سیدمحمد موسوی با معدل ۰.۵۹ بلاک در هر ست و میرسعید معروف با معدل ۸.۸۱ پاس منجر به امتیاز در هر ست، بهترین مدافع و بهترین پاسور لیگ هستند.
‌ * امیر غفور با ۱۶۷ امتیاز و ۵۷.۳۶ درصد اثربخشی در حمله، در صدر امتیازآورترین بازیکنان و بهترین اسپکر قرار گرفت.
 استرالیا
* استرالیا از ۱۳ بازی اخیر خود در این رقابت‌ها، ۱۲ بازی را شکست خورده و تنها مقابل آلمان با نتیجه ۳ بر صفر پیروز شده است.
* در رقابت‌های امسال نیز آنها در ۹ بازی مغلوب شدند. سال گذشته نیز در مرحله مقدماتی ۱۰ بازی را شکست خورده بودند.
* لینکلون الکساندر ویلیامز تاکنون ۱۲۰ امتیاز کسب کرده و امتیازآورترین بازیکن استرالیاست. او تنها بازیکن استرالیایی است که تعداد امتیازات خود را ۳ رقمی کرده، نفر دوم لوک اسمیت ۹۹ امتیاز بدست آورده است.
* در مسابقات ۲۰۱۸، جُردن ریچارد ۱۱۸ امتیاز بدست آورده بود که امسال الکس ویلیامز رکورد او را شکست.

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد