آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

مصاحبه سرمربی و کاپیتان تیم ملی پرتغال پس از شکست مقابل ایران

به گزارش آریاورزش هوگو سیلوا سرمربی تیم ملی پرتغال پس از شکست مقابل ایران در هفته اول لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۱۹ گفت: از عملکرد تیمم راضی هستم. بعد از ست سوم ایران از تجربه خود استفاده کرد و در نهایت برنده این بازی شد. تیم ملی ایران عالی کار کرد و من به آنها تبریک می‌گویم. به تیم خودم ایمان دارم و می‌دانم که می‌توانیم تیم خوبی باشیم.
الکساندر فریِرا کاپیتان تیم ملی پرتغال پس از شکست ۳ بر یک تیمش مقابل ایران در هفته چهارم لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۱۹ در نشست خبری گفت: بازی خوبی بود. حتی توانستیم یک ست بگیریم. ست اول خوب بازی کردیم، ست دوم را هم می‌توانستیم برنده باشیم اما این اتفاق رخ نداد و من مسئولیت شکست در ست دوم را بر عهده می‌گیرم. ست سوم خسته بودیم و ضریب اشتباهات ما بالا رفت. با این حال به تیمم افتخار می‌کنم. باز هم می‌گویم که مسئولیت این شکست را به عهده می‌گیرم. وی در خصوص اتفاق رخ داده در جریان ست دوم که منجر به کارت قرمز به او و شکست پرتغال شد، گفت: من ترجیح می‌دهم در مورد داوری نظری ندهم.

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد