آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

کولاکویچ: پیروزی خیلی ارزشمندی برای ما بود/استرالیا همیشه حریف سختی بوده

به گزارش آریاورزش، کولاکویچ در خصوص بازی مقابل پرتغال گفت: بازی بسیار سخت و پیروزی خیلی ارزشمندی برای ما بود. به تیم پرتغال برای بازی خوبی که انجام دادند تبریک می‌گویم. آنها در دو ست ابتدایی عالی بودند، بطوری که بسیاری فکر می‌کردند که پرتغال برنده این بازی خواهد بود. به رغم این پیروزی، اما روز خیلی خوبی را پشت سر نگذاشتیم. اعتماد به نفسمان پایین بود. اما به بازی برگشتیم و در حملات و ساید اوت‌ها خوب بودیم. باید برای این پیروزی ارزشمند خیلی خوشحال باشیم. اگر در بازی‌های آینده آماده نباشیم نمی‌توانیم نتیجه بگیریم.

وی در خصوص شکست تیم ایران در ست اول و حضور بازیکنان جوان گفت: در ابتدا از بازیکنان جوان استفاده کردیم. مجرد بازیکن خوبی است و یلی هم امروز خوب بوده، اما ما به بازیکنان باتجربه مثل معروف برای کسب نتیجه احتیاج داریم. در مقاطعی از بازی لازم بود از باتجربه‌ها استفاده کنیم و در مقطعی دیگر به بازیکنان باتجربه برای کسب تجربه احتیاج داشتیم.

کولاکویچ در خصوص بازی فردا مقابل استرالیا افزود: استرالیا همیشه حریف سختی برای رقبای خود بوده، اگر چه بازی‌های کمتری را بردند اما مانند بازیشان با برزیل، شرایط را برای حریف سخت می‌کنند. بازی امروز نیز به ما یاد داد که باید به تمام حریف‌ها احترام بگذاریم. استرالیا حریفی است که ما در خیلی از بازی‌ها مثل جام ملت‌ها، جام جهانی، لیگ ملت‌ها و … با آنها روبه‌رو خواهیم شد. فردا باید از امروز بهتر باشیم، چون به این پیروزی احتیاج داریم. برای رسیدن به شیکاگو به دو برد دیگر نیاز داریم.

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد