آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

مصاحبه سرمربی و بازیکنان تیم ملی کانادا پس از شکست مقابل ایران

گلن هوگ: جو سالن فوق‌العاده بود / نمایش ضعیفی داشتیم
 سرمربی تیم ملی کانادا پس از شکست ۳‌ بر صفر مقابل ایران در هفته سوم لیگ ملت‌های ولیبال در نشست خبری حاضر شد و گفت: جو سالن در این بازی فوق‌العاده بود. نمایش ضعیفی از خود نشان دادیم. باید بیشتر تمرکز می‌کردیم. به هر حال از اشتباهات خود برای بازی‌های آینده درس می‌گیریم.  وی در خصوص عدم حضور برخی بازیکنان اصلی خود گفت: ما در تابستان پیشِ رو تورنمنت مهمی را در پیش داریم. برخی از بازیکنان خود، مانند دو تا از پاسورهایمان را در اختیار نداریم. تیم کانادا هم بازیکنان زیادی ندارد که بتوانیم برای مسابقات مهم‌تر ریکاوری کنیم، برای همین به آنها استراحت دادیم.
نیکولاس هوگ: باید مشکلات خود را بر طرف کنیم
نیکولاس هوگ، کاپیتان تیم ملی کانادا در خصوص شکست تیمش در اولین بازی از هفته سوم لیگ ملت‌ها در ارومیه گفت: ابتدا به تیم ایران برای پیروزی در این بازی تبریک می‌گویم، اما از شکست خودمان ناراحتم. در این بازی اشتباهاتی داشتیم و در دفاع و دریافت توپ خوب عمل نکردیم. باید به تدریج این مشکلات را بر طرف کنیم.

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد