آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

مصاحبه سرمربی و بازیکنان تیم ملی ایران پس از برد مقابل کانادا

به گزارش آریاورزش، ایگور کولاکویچ پس از پیروزی ۳ بر صفر مقابل کانادا در اولین بازی از هفته سوم لیگ ملت‌های والیبال گفت: هفته سوم را به بهترین نحو شروع کردیم و در بازی اول مقابل کانادا ۳ بر صفر پیروز شدیم، هر چند که بازی سختی بود.  سرمربی تیم ملی در ادامه گفت: اکثر بازیکنان ما اهل ارومیه بودند بنابراین خیلی دوست داشتند که در شهر خود پیروز شوند و نمایش خوبی هم داشتند. اگر چه در ست دوم مشکلاتی وجود داشت اما توانستیم بازی را کنترل کرده و در نهایت هم برنده شدیم.  وی ادامه داد: از همه تماشاگران ارومیه تشکر و قدردانی می‌کنم که از ما حمایت کردند، هر جایی که امتیاز نمی‌گرفتیم یا از حریف عقب بودیم باز هم از ما را تشویق کردند. امیدوارم در ادامه بازی‌ها هم از ما حمایت کنند.
سعید معروف: به خاطر بی‌برنامگی مسئولان متأسفم / اگر باخته بودیم حرف‌ها تغییر می‌کرد تیم ملی به ثبات رسیده است اما فعلا‌ صحبت کردن در مورد فینال زود است
سعید معروف پس از پیروزی مقابل کانادا در هفته سوم لیگ ملت‌های والیبال گفت: خوشبختانه هفته سوم را با پیروزی شروع کردیم. با توجه به این که بازی‌های خارج از خانه را در دو هفته ابتدایی برده بودیم، بنابراین بازی در خانه آسان‌تر است و با اعتماد به نفس بهتری بازی می‌کنیم. وی ادامه داد: هر بازی‌ای ممکن است گره بخورد، اما خوشبختانه در ست سوم موفق شدیم پیروز شویم. متأسفم که به خاطر بی‌برنامگی مسئولان بعضی از مردم موفق نشدند بلیت تهیه کنند و بیرون سالن ماندند. کاپیتان تیم ملی در خصوص شرایط تیم در لیگ ملت‌ها و صعود به جمع شش تیم نهایی گفت: فکر می‌کنم اگر بازی‌ها را بد شروع می‌کردیم حرف‌ها تغییر می‌کرد. همیشه انتقاد می‌کردند اما حالا با این پیروزی‌ها همه از ما تعریف می‌کنند. با توجه به فرهنگمان که با یک برد و یک باخت روحیه خود را از دست می‌دهیم، اما الان با تجربه‌ای که تیم دارد موفق شدیم به ثبات لازم برسیم و پیروزی‌های خوبی کسب کنیم. فعلا صحبت کردن در خصوص صعود به جمع شش تیم زود است. اما قطعاً برای موفقیت و ایستادن به روی سکو پیش خواهیم رفت. هدف فدراسیون هم کسب سهمیه المپیک است. اما صحبت درباره فینال بماند به وقتش.
محمد موسوی: با حمایت هواداران ارومیه برنده شدیم / نباید هیچ حریفی را دست کم بگیریم
سید محمد موسوی ‌پس از پیروزی ۳ بر صفر مقابل کانادا در هفته سوم لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۱۹ گفت: از زمان ورود به ارومیه بازیکنان و کادر  فنی فشار و استرس زیادی را تحمل کردند، چرا که هواداران در شهر ارومیه انتظارات خاصی از بازیکنان تیم ملی دارند. امروز بازیکنان تیم ملی کانادا به غیر از دقایقی از ست دوم حرفی برای گفتن در برابر ایران نداشتند. خوشبختانه با حمایت همه‌جانبه هواداران در شهر ارومیه توانستیم قدرت والیبال ایران را بار دیگر به رخ حریفان جهانی خود بکشیم. دو بازی مهم و شش امتیازی دیگر مقابل حریفان خود (لهستان و روسیه) در ارومیه داریم که امیدواریم در بازی‌های بعدی نیز رقابت قابل قبولی ارائه دهیم. رقابت‌های لیگ ملت‌ها جای دست کم گرفتن بازی‌ها نیست و کوچک‌ترین اشتباهی در حین بازی می‌تواند تیم را به قعر جدول بکشاند در همه بازی‌ها باید تمام توان خود برای مقابله با حریف به کار بگیریم و هر امتیازی در این بازی‌ها برای ما مهم است.
میلاد عبادی‌پور پس از پیروزی ۳ بر صفر مقابل کانادا در هفته سوم لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۱۹: این برد را به مردم آذربایجان و هواداران ارومیه‌ای تقدیم می‌کنم. امیدوارم در بازی‌های آینده نیز با حمایت هواداران پیروز شویم. بازی ایران مقابل لهستان نیز رقابت سختی است و از ابتدا نمی‌توان نتیجه را برای برد یا باخت پیش‌بینی کرد. هر تیمی تلاش و پشتکار داشته باشد می‌تواند در برابر حریف بازی بهتری ارائه بدهد. تلاش بازیکنان تیم ملی ایران خوشحال کردن مردم با بردن حریف لهستانی است.

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد