آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

هینن: تمرکز ما روی مسابقات انتخابی المپیک است

به گزارش آریاورزش، ویتالی هینن، سرمربی تیم ملی والیبال لهستان در نشست خبری پیش از آغاز هفته سوم لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۱۹ در ارومیه گفت: همه مرا می‌شناسند. من یک عادتی دارم و آن هم پیاده‌روی است. تقریبا سعی کردم که کل شهر ارومیه را پیاده‌روی کنم. کوه‌ها و رودخانه را دیدم. از نظر من همه مردم در اینجا به شما خوش امد می‌گویند. خیلی خوب است که همه مردم این شهر والیبال را می‌شناسند و این ورزش را دوست دارند.

حُسن پیاده‌روی کردن هم در همین است. آخرین‌باری که پیاده‌روی رفته بودم، می‌توانم بگویم که حداقل ۲۰ تا ماشین کنار من ایستادند تا من را به هتل برسانند. می‌توانید این مطلب را در رسانه‌ها بنویسید که من به ماشین نیاز ندارم و می‌خواهم پیاده راه بروم. همین مسئله باعث شد که من بفهمم چقدر شما ایرانی‌ها میهمان‌نواز هستید.

سرمربی تیم ملی لهستان در خصوص تغییرات زیاد این تیم در هفته‌های اخیر گفت: تمرکز ما روی مسابقات انتخابی المپیک است. ما ۴ تورنمنت مهم در پیش داریم. اول از همه انتخابی المپیک، بعد جام جهانی، سپس قهرمانی اروپا و در نهایت لیگ ملت‌ها برای ما اولویت دارند.

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد