آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

ساملوو: هنوز مشخص نیست بتوانیم به مرحله نهایی صعود کنیم

به گزارش آریاورزش، توماس ساملوو، سرمربی تیم ملی والیبال روسیه در نشست خبری پیش از آغاز هفته سوم لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۱۹ گفت: قاعدتاً خیلی خوشحالم که الان در اینجا هستم. ارومیه شهری است که مردم آن بیشتر از هر جای دیگری والیبال را می‌شناسند. وی در ادامه گفت؛ ما در این هفته ۳ بازی خیلی سخت در پیش داریم. در حال حاضر فقط به بازی فردا فکر می‌کنیم. دوست داریم بازی به بازی پیشرفت کنیم. سپس روز یکشنبه با ایران بازی خواهیم داشت که تجربه خیلی خوبی برای بازیکنان ما خواهد بود. قطعا فضای استادیوم در اینجا پر سر و صدا بلند خواهد بود، به گونه‌ای که حتی نمی‌توانید با هم حرف بزنید!

سرمربی تیم ملی روسیه در ادامه گفت: بطور کلی اگر بخواهم در مورد لیگ ملت‌ها صحبت کنم، باید بگویم که این مسابقات تازه برای ما شروع شده است. ما این هفته حریفان قدرتمندی داریم و هفته سختی در پیش خواهیم داشت. ساملوو در خصوص غیبت برخی بازیکنان بزرگ این تیم گفت: قطعا ترکیب تیممان را باز هم تغییر می‌دهیم. میخاییلوف و موزرسکی در پایان این ماه تمرینات خود را آغاز می‌کنند. البته نمی‌دانیم آنها در لیگ ملت‌ها به میدان می‌روند یا خیر؟ چون هنوز مشخص نیست بتوانیم به مرحله نهایی صعود کنیم. وربوف هم معلوم نیست که تصمیم دارد به عنوان مربی می‌خواهد فعالیت کند یا بازیکن. احتمال دارد او به عنوان سرمربی تیم زنیت کازان انتخاب شود.

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد