آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

سال افزون: نمی شود لیگ یونان را با لیگ ایران مقایسه کرد

به گزارش آریاورزش و به نقل از البرز ورزشی، فرهاد سال افزون شب گذشته از سفر بازگشسته است در گفت و گو با البرز ورزشی در این باره گفت: تیم ما پارسال بدشانسی آورد و به پست المپیاکوس قهرمان باشگاه های یونان خورد و حذف شد. المپیاکوس از اشمیت بازیکن معروف کانادایی بوم سرعتی زن آلمان، پاسور تیم ملی اسلوونی و الکسیف قدرتی زن بلغاری سود می برد، حال آنکه تیم ما تازه از لیگ یک صعود کرده بود، نمی توانم بگویم لیگ یونان از لیگ ایران بهتر است ولی چون هر تیم یونانی از چهار تیم خارجی سود می برند و در لیگ اروپا نیز حضور دارند جاذبه های بهتری دارد. سال افزون درباره قرارداد فصل آتی خودش گفت: از سه تیم فرانسه، دو تیم ترکیه و ایران پیشنهاد دارم ولی هنوز تصمیم نگرفته ام که بمانم یا به یونان بروم. پاسور سابق تیم ملی ایران درباره عملکرد بازیکنان ما در لیگ جهانی گفت: بچه های ما خیلی خوب بازی می کنند، همدل هستند و هر کسی وظیفه خودش را انجام می دهد، من فکر می کنم به دوران کواچ رسیده ایم که چهارم لیگ جهانی شده بودیم.


سال افزون درباره میدان به جوانان نیز گفت: بله، می شود هر سری یک عده از بازیکنان را به میدان برد. در تیم ما آقایان معروف، سید و غفور اسطوره هایی هستند که جایگزین ندارند، غفور پارسال موجی می زد اما امسال سرویس های پرشی مهلکی می زند، این به واسطه ی حضور وی در لیگ ایتالیاست. ما جوانهای خوبی در پاسوری مثل جواد کریمی و علی رمضانی داریم، آنان باید بازی کنند تا در صورت کناره گیری آقای معروف به تیم ملی کمک کنند ولی عدم توجه به جوانان تقصیر سرمربی تیم نیست. کشور ما ۸۰ میلیون گزارشگر و تحلیلگر دارد، دیدید که یک روز آقای عبادی پور خوب کار نکرد چقدر به وی ناسزا گفته اند. تا زمانی که نتیجه گرایی باشد مربیان ما همینی خواهند بود که می بینیم. نباید بزرگان را دلزده و جوانان را سر خورده سازیم. اسطوره های کنونی برای والیبال ما زحمت کشیده اند و نباید مورد بی احترامی قرار بگیرند. سال افزون درباره عدم دعوتش به تیم ملی گفت: تیم ملی ارثیه هیچکس نیست؛ من هنوز هم با سرمربی و بچه های تیم در تماس هستم و موفقیت تیم ملی آرزوی من است. چه باشم و چه نباشم.

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد