آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

آغاز نقل و انتقالات در تیم والیبال سایپا

به گزارش آریاورزش و به نقل از باشگاه سایپا،  با نظر ناصر شهنازی، سرمربی تیم والیبال سایپا، احمد لاهوتی، فرشاد سعیدی، مهدی بازارگرد و حمید جعفری به عنوان مربیان این تیم انتخاب و معرفی شدند تا هدایت نارنجی پوشان در فصل آتی را برعهده بگیرند.این گزارش حاکی است؛ لاهوتی بازیکن ارزشمند و با اخلاق تیم ملی والیبال ایران است که سابقه مربیگری در تیم های ملی پایه را در کارنامه دارد و در سالهای گذشته نیز مربیگری تیم والیبال سایپا را نیز برعهده داشته است. فرشاد سعیدی نیز  که چندین دوره مربیگری تیم ملی نوجوانان و جوانان کشور را  در کارنامه دارد و  در ادوار گذشته سرمربیگری تیم والیبال سایپا را نیز عهده دار بوده و یکی از ملی پوشان اسبق ایران محسوب می شود.همچنین مهدی بازارگرد و حمید جعفری از بازیکنان اسبق تیم های ملی و سوپرلیگی کشور هستند که فعالیت خود در زمینه مربیگری را با تیم سایپا آغاز خواهند کرد.

همچنین امیرحسین حسینی، بهنام حاجی پور و مجتبی قلی زاد بازیکنان فصل گذشته سایپا برای فصل آتی این رشته ورزشی نیز با سایپا تمدید قرارداد کردند تا با پیراهن نارنجی این تیم در رقابتهای لیگ برتر سال ۹۸ حاضر شود. همچنین امین اسمعیل نژاد بازیکن فصل گذشته شهرداری تبریز ،با حضور در باشگاه سایپا و امضا قرارداد، رسما به ترکیب تیم سایپا اضافه شد.

ضمنا بهزاد فروغی نیز طی حکمی جداگانه به عنوان مدیر فنی و سرپرست تیم والیبال سایپا در فصل ۹۸ لیگ برتر کشور، منصوب شد.بهزاد فروغی دارای تحصیلات عالیه در رشته تربیت بدنی که سوابق مدیرتی ارزنده و مربیگری والیبال را نیز در کارنامه دارد و در سال ۹۴ نیز مدیر فنی تیم والیبال سایپا بوده است.

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد