آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

صید بزرگ سپاهانی ها برای لیگ برتر؛ محمدی راد سرمربی تیم والیبال سپاهان شد

به گزارش آریاورزش و به نقل از باشگاه سپاهان، رحمان محمدی راد هدایت تیم والیبال این باشگاه را در فصل پیش رو بر عهده گرفت. رحمان محمدی راد بازیکن سابق و مربی فعلی والیبال در ۲۲ اسفند ماه ۱۳۵۶ در شهر ری به دنیا آمد. محمدی راد به عنوان بازیکن، سابقه حضور در تیم ملی ایران و کسب مدال نقره مسابقات آسیایی بوسان ۲۰۰۲ را در کارنامه خود دارد. وی همچنین به عنوان مربی با ولاسکو، کواچ و لوزانو همکاری داشته است.  کسب مدال طلای بازیهای آسیایی ۲۰۱۴، مقام چهارم لیگ جهانی و ششمین قهرمانی جهان، کسب سهمیه المپیک و حضور در المپیک ۲۰۱۶ ریو و صعود به دور دوم این بازی ها از افتخارات این مربی جوان می باشد.وی مربیگری تیم بزرگسالان والیبال ایران، مربیگری تیم شهرداری ارومیه، سرمربیگری تیم هاوش گنبد، مربیگری تیم بانک سرمایه و سرمربیگری تیم شهرداری ورامین را نیز در کارنامه خود دارد. محمدی راد، فصل گذشته نیز به عنوان سرمربی، تیم شهرداری ورامین را به مقام قهرمانی مسابقات لیگ برتر والیبال کشور و همچنین مقام قهرمانی بازی های آسیایی چین تایپه رساند.

رحمان محمدی راد، سرمربی تیم والیبال سپاهان گفت: با افتخار اعلام میکنم در خدمت باشگاه سپاهان هستم و امیدوارم کاری کنیم که تیمداری باشگاه در رشته والیبال ادامه پیدا کند. وی درباره انتظارات باشگاه سپاهان از تیم والیبال بیان داشت: با توجه به حضور مدیران ورزشی، انتظارات از تیم والیبال در سال اول منطقی بود و ارایه بازی خوب و کسب نتایجی که مردم راضی باشند، انتظارات مهم از تیم والیبال سپاهان است و مدیران از ما خواسته اند از پتانسیل والیبال استان استفاده کنیم.

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد