آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

پس از اعتراض تراویسا صدای براتی هم درآمد!

به گزارش آریاورزش، پس از اعتراض دراگان تراویسا نسبت به عدم پرداخت مطالباتش از شهرداری ارومیه، بیژن براتی لیبروی جوان والیبال کشورمان نیز نسبت به پرداخت نشدن حق و حقوقش اعتراض کرد.

براتی متولد ۷۶ است و برای تیم‌های ارتعاشات صنعتی، پارسه تهران، رعد پدافند، شهرداری بجنورد و عقاب تهران بازی کرده و در رده ملی نیز عضو تیم‌های ملی نوجوانان، جوانان، ارتش‌های جهان و المپیک کشورهای اسلامی بوده است. از میان تیم‌های نام برده، حداقل می‌دانیم که ارتعاشات، پارسه و رعد پدافند از شرایط خوبی برخوردار نبودند.

متأسفانه نمونه‌هایی مثل بیژن براتی در والیبال‌مان کم نداریم. مثلا متین ورامین، باشگاهی است که بدهی سنگینی برای وراثش به جا گذاشته و همچنان تیم‌های بعدی باید جور آن را بکشند. همین شرایط در فوتبال ایران نیز حاکم است و به قولی فیفا مجبور است برای رسیدگی به پرونده‌های شکایت‌‌شده از تیم‌های ایرانی، ساختمان جدایی را تأسیس کند!

این پست را هم منتشر کردیم تا هم صدای اعتراض بازیکنان داخلی را رسانده باشیم و هم به آن دسته از عزیزانی که تصور می‌کنند میزبانی شهر ارومیه برای ما گران تمام شده بگوییم که برای ما فرقی نمی‌کند ارومیه میزبان است یا اردبیل یا تهران! صحبت سر حق و حقوق بازیکنان و آبروی ایران در دنیاست. بعد از هتاکی کوبیاک نسبت به مردم ایران، واقعا همین یک مورد را کم داشتیم. البته هتاکی کوبیاک با حق‌خواهی تراویسا زمین تا آسمان تفاوت دارد.
حالا کلاهتان را قاضی کنید و ببینید اسپانسری که می‌تواند برای تبلیغات میدانی، آن هم پخش زنده فوتبال هزینه کند، واقعا چرا حق و حقوق بازیکنانی که قاعدتاً به خاطر سن و سال کم‌شان از دستمزد ناچیزی برخورداند، پرداخت نمی‌کند؟

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد