آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

اعتراض شدید دراگان تراویسا به میزبانی ارومیه در لیگ ملت‌های والیبال / حقایقی که گوشمان را کر کرد

به گزارش آریاورزش دراگان تراویسا پاسور سابق تیم ملی ایتالیا و باشگاه شهرداری ارومیه که هنوز دستمزد خود را از این باشگاه دریافت نکرده؛ با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش نسبت به این موضوع و میزبانی ایران در لیگ ملت‌ها، اعتراضش را فریاد زد.
‌تراویسا نوشت: بس است دیگر! باشگاه‌ها باید حقوق بازیکنانشان را پرداخت کنند. ما سخت تمرین می‌کنیم و قربانی می‌شویم تا باشگاه‌ها پاداش دریافت کنند، اما ما دستمزد خودمان را نگیریم؟ این شیوه‌ی برخورد خیلی ناعادلانه است. خیلی از بازیکنان با چنین شرایط افتضاحی روبه‌رو هستند. تقریباً دو سال است که شهرداری ارومیه باید دستمزد من را پرداخت کند، اما با وجود نامه‌های متعدد fivb، هنوز هیچ اتفاقی نیفتاده است.


۴۰ درصد از باشگاه‌های ایرانی در فدراسیون جهانی پرونده دارند و برایشان حکم صادر شده است. وقتی هیچ اتفاقی نمی‌افتد، پس چرا میزبانی لیگ ملت‌ها را به ایران می‌دهند؟ چرا من هیچ پاسخی بابت نامه‌هایم به فدراسیون جهانی دریافت نمی‌کنم؟ فدراسیون جهانی و مسئولان لیگ ملت‌ها، کجایید شماها؟ چرا در مقابل باشگاه‌هایی که به تصمیم و حکم شما تمکین نمی‌کنند، هیچ کاری نمی‌کنید؟ فدراسیون والیبال ایران، که به خاطر صحبت‌های کوبیاک فریاد می‌زنید، شما در این مورد چه کار کردید؟
این شرایط باید تغییر کند.

پ.ن: واقعاً بی‌آبرویی تا کجا؟ از ماست که بر ماست!
می‌دانید چند نفر از بزرگان والیبال، پست تراویسا را دیده و آن را لایک کردند؟ می‌دانید چند بازیکن ایرانی و خارجی هستند که در وضعیت تراویسا به سر می‌برند؟ ‌

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد