آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

ارزیابی عطایی از همگروهی با روسیه، چک و تونس

به گزارش آریاورزش و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، بهروز عطایی سرمربی تیم جوانان ایران بعد از مشخص شدن قرعه کشی قهرمانی جوانان جهان در بحرین گفت: قرعه سختی نصیب ما شد. روسیه قهرمان اروپا و چک نایب قهرمان اروپا در گروه ما قرار دارند و تیم تونس نیز قهرمان آفریقا است تا به این ترتیب ۳ قهرمان قاره و یک نایب قهرمان در گروه ایران حضور داشته باشند. دو گروه سوم و چهارم، یعنی گروهی که لهستان، برزیل و ایتالیا حضور دارند، گروه های سختی است. وی ادامه داد: ما برنامه خود را داریم و تمرینات خود را ادامه می دهیم. با توجه به شناختی که از حریفان داریم، سبک تمرینی را به سمتی می بریم که برای دیدار با تیم های حریف آماده شویم. بعد از دیدارهای تدارکاتی بیشتر به این موضوع توجه می کنیم تا در زمان رو به رو شدن با این تیم ها، نتیجه قابل قبولی را رقم بزنیم.

عطایی در ادامه درباره آخرین وضعیت تمرینات تیم جوانان ایران خاطر نشان کرد: اردوی خوبی داریم و تمرینات به خوبی سپری می شود. تیم فشار زیادی را تحمل می کند و تمرینات در فشار بالایی برگزار می شود. برای دیدارهای تدارکاتی آماده می شویم اما این دیدارها باعث نمی شود ما برنامه خود را تغییر دهیم و تلاش می کنیم تا با گذشت زمان تیم را به شرایط مسابقه برسانیم. بعد از بازخوردی که از دیدارهای تدارکاتی دریافت می کنیم، نقاط ضعف و قوت شناسایی می شود و تلاش می کنیم در تمرین به این نکات توجه کنیم تا با بهترین شرایط به استقبال مسابقات برویم.

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد