آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

رهبر معظم انقلاب پیگیر نتایج والیبال هستند

به گزارش آریا ورزش وزیر ورزش و جوانان با اشاره به انتظار همگانی از پیروزی و افتخارآفرینی ورزش والیبال اظهار داشت: والیبال مورد توجه همه اقشار مردم است و رهبر معظم انقلاب نیز این ورزش را تعقیب می کنند و نتایج آن برای ایشان مهم است.

مسعود سلطانی‌فر پس از حضور در تمرین عصر امروز تیم ملی والیبال ایران پیش از اعزام به لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۱۹ اظهار داشت: والیبال ورزش مورد توجه همه اقشار مردم است و همه از این رشته انتظار پیروزی و افتخارآفرینی دارند. امیدواریم با توجه به تدارک خوب تیم ملی و تمریناتی که پشت سر گذاشته نتایج بسیار خوبی در لیگ ملت‌ها برای تیم ایران حاصل شود و این تیم جزو ۵ تیمی باشد که به مرحله نهایی لیگ ملت‌های والیبال در آمریکا صعود می‌کند.

وزیر ورزش و جوانان ادامه داد:در مراسمی به همراه قهرمانان بازی‌های آسیایی به حضور رهبر معظم انقلاب رسیدیم و ایشان هنگام روبرو شدن با محمدرضا داورزنی از ایشان پرسید، آیا حواس شما به والیبال هست؟ این نشان می‌دهد که رهبر معظم انقلاب نیز والیبال را تعقیب می‌کنند و این رشته برای ایشان نیز مهم است. رئیس جمهور و هیات دولت نیز پیگیر نتایج والیبال ایران هستند.

محمدرضا داورزنی معاون وزارت ورزش و جوانان نیز در بین صحبت‌های سلطانی‌فر گفت: فدراسیون والیبال طلبی حدود ۹۰۰ هزار دلاری از صدا و سیما دارد که طبق پیگیری‌های انجام شده قرار است با ارز نیمایی به فدراسیون پرداخت شود. علاوه بر این ۱۰۰هزار دلار نیز از مسابقات ژاپن طلبکار هستیم. خواهش من این است که سازمان صدا و سیما مبلغ طلب فدراسیون والیبال را به صورت ارز به آنها پرداخت کند.

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

tempobet giris
Tablet Servisi