آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

برخورد غیرمنتظره و سلیقه‌ای نیروهای یگان ویژه با خبرنگاران در پایان مسابقه فینال سوم

به گزارش خبرنگار آریاورزش، فینال لیگ برتر والیبال عصر امروز با قهرمانی تیم شهرداری ورامین به پایان رسید تا پرونده‌ی رقابت‌های امسال پس از ۶ ماه بسته شود. ‌اما اتفاقی که در حاشیه این مسابقه رخ داد برخورد غیرمنتظره و سلیقه‌ای نیروهای یگان ویژه با خبرنگاران بود.  اتفاقی که در طی مدت برگزاری رقا‌بت‌ها بی‌سابقه بود و خبرگزاری‌ها طبق روال پس از پایان مسابقه، مصاحبه سرمربیان و بازیکنان را پوشش می‌دادند.

وقتی از مسئول یگان ویژه علت را جویا شدیم، گفتند فقط عکاسان اجازه ورود دارند و شما خبرنگاران برای انجام مصاحبه جلوی اتوبوس تیم‌ها منتظر بمانید!!!

آیا زمانی که تیم‌ها از مسابقه سنگین خسته بر می‌گردند و می‌خواهند سوار اتوبوس شوند٬ گرفتن مصاحبه کار درستی است؟

مسئول حراست مجموعه ورزشی آزادی در مورد این اتفاق به خبرنگار آریاورزش گفت: مسئولیت ورود خبرنگاران با یگان ویژه است و من فقط مسئول حراست سالن هستم. به هر صورت لیگ برتر ۹۷ با تمام اتفاقات آن به پایان رسید و در نهایت شهرداری ورامین پس از ۲۶ هفته صدرنشینی به مقام قهرمانی رسید. تیم فولاد سیرجان نیز برنده کاپ اخلاق شد.

قهرمانی شهرداری ورامین در فینال لیگ برتر والیبال 97
فینال لیگ برتر والیبال ۹۷

 

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد