آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

انگاپت مخالف حضور لئون در تیم ملی لهستان است / این اصلا عادلانه نیست

به گزارش آریاورزش، اغوین انگاپت دریافت‌کننده تیم ملی فرانسه و باشگاه زنیت کازان که همواره با رک بودن مشکلی نداشته و نظرش را بی‌پروا بیان می‌کند، این‌بار نظر متفاوتی نسبت به حضور همتای کوبایی خود در تیم ملی لهستان داشت.

وقتی گزارشگر یکی از رسانه‌های لهستانی با اشاره به حضور لئون در تیم لهستان، از انگاپت خواست نظرش را در خصوص بازی فرانسه و لهستان در مسابقات انتخابی المپیک ۲۰۲۰ توکیو بگوید؛ او بی‌پرده پاسخ داد: “اول از همه بگویم این اصلا عادنه نیست که لئون می‌خواهد برای لهستان بازی کند.

لئون اهل کشور کوباست و آنجا متولد شده است. علاوه بر این او در چند تورنمنت مهم برای تیم ملی کوبا بازی کرده است. حال چطور می‌خواهد برای یک کشور دیگر به میدان برود؟ من اصلا این را درک نمی‌کنم و فکر می‌کنم اکثر مردم هم همین نظر را داشته باشند. با این حال بازیکنان دیگر هم به دنبال تابعیت کشورهای دیگر هستند.”

این ستاره فرانسوی در ادامه گفت: “چند سال پیش من مصاحبه مفصلی با یکی از رسانه‌های ایتالیایی داشتم. وقتی از من پرسیده شد نظرم را در خصوص حضور عثمانی خوآنتورنای کوبایی در تیم ملی ایتالیا بگویم، من جواب دادم که: من فرانسوی هستم و تا آخر عمرم برای تیم ملی فرانسه بازی می‌کنم. اگر ناگهان سر و کله یک خارجی در تیم ملی ما پیدا شود و من را نیمکت‌نشین کند، ممکن است خیلی عصبانی شوم. من از حرف‌هایم کوتاه نیامدم. هنوز هم همین نظر را دارم.”

انگاپت در ادامه‌ی صحبت‌های خود افزود: “ببینید آرتور شالپوک در سن جوانی قهرمان دنیا شد. او بازی‌های فوق‌العاده‌ای برای تیم ملی لهستان انجام داد. به نظر من با حضور لئون در لهستان، دو دریافت‌کننده این تیم کوبیاک و لئو خواهند بود. خب به این ترتیب شالپوک بازیکن ذخیره می‌شود.

در این صورت فکر می‌کنید واکنش او چه خواهد بود؟ آیا او می‌گوید: حله! من باهاش مشکلی ندارم؟! یا اینکه می‌گوید: این دیگه از کجا پیداش شد؟!
من که می‌گویم او قطعاً واکنش دوم را خواهد داشت.”

نظر انگاپت در مورد حضور لئون در لهستان
اغوین انگاپت

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

tempobet giris
Tablet Servisi